مراسم بزرگداشت مرحوم محمد رضا یزدانی خرم در آکادمی ملی المپیک برگزار شد/ غیبت معنادار روسای فدراسیون‌ها

0 73

مراسم گرامیداشت مرحوم یزدانی‌خرم بدون حضور تعداد زیادی از روسای فدراسیون‌ها در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، مراسم گرامیداشت شادروان محمدرضا یزدانی‌خرم امروز از سوی کمیته ملی المپیک برگزار شد. این مراسم با حضور خانواده آن مرحوم و همچنین جمعی از مسئولین لشکری و کشوری، مدیران و روسای فدراسیون های ورزشی، پیشکسوتان و اصحاب رسانه برگزار شد.

 

مراسم شادروان محمد رضا یزدانی خرم  از مدیران باسابقه و زحمتکش ورزش کشور و رئیس اسبق فدراسیون های والیبال و کشتی با حضور دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک،اعضای هیات اجرایی و جمعی از مدیران، روسای فدراسیون های ورزشی و پیشکسوتان در سالن استاد فارسی برگزار شد.

 

در این مراسم که با پخش تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و کلیپی از خدمات ارزشمند مرحوم یزدانی خرم برگزار شد، دکتر بادامچیان ، دکتر صالحی امیری و محمد مشهدی آقایی از پیشکسوتان کشتی  مطالبی در خصوص خدمات ارزشمند این مدیر لایق و زحمتکش عنوان داشتند.

 

هادی یزدانی خرم فرزند آن مرحوم  نیز قصیده ای در رسای پدر بزرگوارشان قرائت کرد.

 

در پایان مراسم سردیس ساخته شده مرحوم محمد رضا یزدانی خرم که در بهمن ماه سال 1398 طی مراسمی با حضور وی و جمعی از پیشکسوتان ورزش در موزه ملی ورزش،المپیک و پارالمپیک رونمایی شده بود به خانواده محترم وی تقدیم گردید.

 

این مراسم در حالی برگزار شد که جمع کثیری از روسای فدراسیون‌ها غیبت داشتند‌‌.

 

روسای فدراسیون‌های والیبال، شمشیربازی، تیروکمان، ناشنوایان، انجمن‌های ورزشی و پزشکی ورزشی حضور داشتند. مهدی علی‌نژاد معاون سابق وزیر هم در مراسم شرکت کرده بود.

 

غیبت نمایندگان وزارت ورزش در مراسم امروز قابل توجه بود.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.