همراه ما باشید

از ساعاتی پیش تصویری از یک دستور العمل اداری در فضای مجازی منتشر شد تا شایعه محرومیت مدیران ورزشی و مدیران عامل باشگاه های لیگ برتری از حضور در شبکه اجتماعی تلگرام دست به دست بچرخد.

شایعه منع فعالیت مدیران ورزشی در تلگرام رد شد

شایعه منع فعالیت مدیران ورزشی در تلگرام رد شد

پیروزی نیوز - شایعه منع فعالیت مدیران ورزشی در تلگرام رد شد

به گزارش سایت پیروزی دیلی، رتری از حضور در شبکه اجتماعی تلگرام دست به دست بچرخد. با پیگیری خبرنگار میدان مشخص شد این دستور العمل تنها مربوط به مدیران ورزشی به ویژه حوزه فوتبال نیست بلکه دستورالعمل برای کلیه بخش های مدیریتی کشور ارسال شده است تا مدیران اجرایی مکاتبات اداری خود را از تلگرام و شبکه های اجتماعی مبادله نکنند بلکه فقط از طریق سیستم اتوماسیون اداری اقدام به انتقال مطالب کنند. 
یک مقام آگاه در وزارت ورزش و جوانان نیز در این رابطه به خبرنگار میدان گفت: این روزها جوسازی های زیادی در شبکه های اجتماعی صورت می گیرد که این موضوع هم یکی از همین مسائل بود، اصل ماجرا این است که مدیران موظفند برای مبادله مکاتبات اداری فقط از اتوماسیون انحصاری خود استفاده کنند نه اینکه با تشکیل گروه های تلگرامی مکاتبات اداری را رد و بدل کنند حالا این مساله چه ربطی به منع مدیران برای حضور در تلگرام دارد از دوستان شایعه ساز باید پرسید! این مقام مسوول در وزارت ورزش تاکید کرد رسانه های فعال در شبکه مجازی بهتر است قبل از بزرگنمایی در ارتباط با چنین مطالبی درباره صحت و سقم آن اقدام کنند بعد اقدام به اطلاع رسانی کنند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه