همراه ما باشید

مدیرعامل باشگاه گسترش می گوید داریوش شجاعیان از هیچ تیمی پیشنهاد ندارد ماندنی است. وی تاکید کرد که اخبار پیرامون این بازیکن از اخبار انتخابات بیشتر شده است!

نصیرزاده: شجاعیان تا سال 98 قرارداد دارد/سعید اقایی بازیکن آزاد است

نصیرزاده: شجاعیان تا سال 98  قرارداد دارد/سعید اقایی بازیکن آزاد است

پیروزی نیوز - نصیرزاده: شجاعیان تا سال 98 قرارداد دارد/سعید اقایی بازیکن آزاد است

به گزارش پیروزی دیلی، هوشنگ نصیرزاده درباره بازگشت لوکا بوناچیچ به ایران و آغاز به کارش با اعلام بازیکنان مدنظر، گفت: ما ۱۵ بازیکن داریم که با باشگاه قرارداد دارند. چند بازیکن جدید هم می خواهیم که باید در روزهای آینده به گسترش اضافه کنیم.

مدیرعامل باشگاه گسترش درباره اینکه آیا باشگاه قصد جذب بازیکنان ستاره را دارد یا خیر؟ گفت: ستاره نمی گیریم ولی بازیکنان باتجربه برای هر تیمی لازم است که ما هم از قبل بعضی ها را مدنظر داشتیم.

نصیرزاده درباره وضعیت داریوش شجاعیان و اینکه گفته می شود پرسپولیس با این بازیکن مذاکره کرده است، تاکید کرد: باید بگویم اخبار داریوش شجاعیان از اخبار انتخابات بیشتر شده است. هیچکدام از خبرهایی که در فضای مجازی و رسانه های سراسری منتشر می شود صحت ندارد. هیچکس با شجاعیان و باشگاه گسترش صحبت نکرده است. نکته مهم این است که شجاعیان با گسترش تا سال ۱۳۹۸ قرارداد دارد.

وی در پایان در پاسخ به سئوالی درباره وضعیت سعید آقایی هم گفت: قرارداد سعید آقایی به اتمام رسیده و وی بازیکن آزاد است ولی باید از باشگاه تسویه مالی بگیرد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه