همراه ما باشید

وزیر ورزش و جوانان تأکید کرد که ایران آمادگی میزبانی جام ملت‌های فوتبال آسیا در سال 2023 را دارد.

سلطانی‌فر: ایران آمادگی میزبانی جام ملت‌های فوتبال آسیا در سال 2023 را دارد

سلطانی‌فر: ایران آمادگی میزبانی جام ملت‌های فوتبال آسیا در سال 2023 را دارد

پیروزی نیوز - سلطانی‌فر: ایران آمادگی میزبانی جام ملت‌های فوتبال آسیا در سال 2023 را دارد

به گزارش پیروزی دیلی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر در حاشیه افتتاح استادیوم 15 هزار نفری بجنورد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ورزشگاه 15 هزار نفری بجنورد بیستمین استادیوم 15 هزار نفری فوتبال در کشور است که به افتتاح می‌رسد و 5 استادیوم 15 هزار نفری دیگر در کشور در آینده افتتاح می‌شوند و به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به استادیوم‌های 75 هزار نفری نقش جهان، استادیوم 50 هزار نفری یادگار شیراز و استادیوم 50 هزار نفری تبریز در کشور گفت: این ظرفیت در کشور وجود دارد که مسابقات ورزشی بین‌المللی هم برگزار شود. ایران آمادگی میزبانی جام ملت‌های فوتبال آسیا در سال 2023 را دارد.

وزیر ورزش و جوانان به استادیوم 15 هزار نفری بجنورد اشاره کرد و ادامه داد: هم اکنون این ظرفیت در خراسان شمالی به وجود آمده تا استعدادهای ورزشی با وجود این زیرساخت به ظهور برسد.

سلطانی‌فر درباره پیست تارتان این استادیوم خاطرنشان کرد: تجهیزات به صورت کامل خریداری شده و فقط باید با گرم شدن هوا این تجهیزات نصب شوند. آنچه برای ما اهمیت داشت، نصب خوب و با استحکام پیست تارتان بود، بنابراین عجله نکردیم تا با افزایش دمای هوا شرایط استحکام این پیست فراهم شود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه