همراه ما باشید

رییس کمپ تیم‌های ملی فدراسیون فوتبال از سرمایه‌گذاری فیفا برای بازسازی زمین شماره یک تیم‌های ملی خبر داد و گفت: زمین شماره دو در مرحله کشت قرار دارد و تا دو ماه دیگر آماده بهره‌برداری می‌شود.

فیفا سرمایه‌گذار زمین شماره یک کمپ تیم ملی شد

فیفا سرمایه‌گذار زمین شماره یک کمپ تیم ملی شد

پیروزی نیوز - فیفا سرمایه‌گذار زمین شماره یک کمپ تیم ملی شد

به گزارش پیروزی‌دیلی، داوود پرهیزکار با بیان اینکه فیفا هزینه برداشت و بازسازی زمین شماره یک کمپ‌ تیم‌های ملی را بر عهده گرفته، اظهار کرد: زمین شماره یک تیم‌های ملی نیاز به اصلاح دارد و ما می‌خواهیم این زمین را مجددا آماده کنیم. قصد ما این است که حدود یک متر از زمین برداشت کنیم و سیستم‌های لوله‌کشی و هیتینگ را بر اساس آخرین استانداردهای روز جهان و مانند زمین چمن ورزشگاه آزادی آماده کنیم.


او اضافه کرد: به همین منظور درخواستی را به فیفا ارائه کردیم و آنها هم در قالب پروژه‌ای هزینه‌های زمین شماره یک را تقبل خواهند کرد. برای این کار روز گذشته آگهی مناقصه منتشر شد و پس از تعیین پیمانکار او را به یکی از شرکت‌های مورد نظر فیفا وصل می‌کنیم تا کارها آغاز شود.


رییس کمپ تیم‌های ملی فدراسیون فوتبال درباره اینکه این پروژه چه زمانی آغاز می‌شود، گفت: پس از به پایان رسیدن پروژه زمین شماره دو بلافاصله پروژه زمین شماره یک آغاز خواهد شد.


پرهیزکار درباره روند ساخت زمین چمن شماره دو، گفت: زمین چمن شماره دو آماده کشت است. لوله‌کشی برای آبیاری و سیستم گرمایش روی زمین تعبیه شده و ما آماده کشت هستیم. برای این زمین یک متر خاکبرداری صورت گرفت و از پیشرفته‌ترین سیستم‌های روز دنیا استفاده شده و پیش‌بینی ما این است که ظرف دو سه ماه آینده آماده بهره‌برداری شود.


او درباره هزینه‌های زمین شماره دو کمپ تیم‌های ملی، بیان کرد: هیچ هزینه‌ای تاکنون فدراسیون فوتبال انجام نداده است. شهرداری منطقه 22 هزینه‌ها را تقبل کرد. حدود دو میلیارد تومان روی این زمین هزینه می‌شود که در آخرین مرحله خود یعنی کشت قرار دارد.


رییس کمپ تیم‌های ملی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه زمین شماره دو در اختیار تیم ملی بزرگسالان قرار می‌گیرد،‌ افزود: این زمین همانند زمین ورزشگاه آزادی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار خواهد شد و ما فقط آن را در اختیار تیم ملی بزرگسالان قرار می‌دهیم. زمانی که زمین شماره یک اصلاح شود و مانند شماره دو از کیفیت بسیار خوبی بهره‌مند شود تیم ملی بزرگسالان زمین شماره یک را در اختیار می‌گیرد و سایر تیم‌ها در زمین شماره دو تمرین می‌کنند.


پرهیزکار درباره دیگر طرح‌های کمپ تیم‌های ملی،‌ گفت: ما برنامه بلندمدتی داریم و قصد داریم دو زمین فوتبال دیگر در کمپ به وجود بیاوریم و ساختمان فدراسیون فوتبال را به داخل کمپ بیاوریم. ساخت یک هتل از دیگر برنامه‌های ماست که قصد داریم در آینده آنها را اجرایی کنیم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه