همراه ما باشید

تیم نوجوانان ایران برای حضور در تورنمنت دوستانه پاندا کاپ راهی چین شده و در نخستین بازی خود شکست خورد.

شکست نوجوانان در اولین بازی پاندا کاپ

شکست نوجوانان در اولین بازی پاندا کاپ

پیروزی نیوز - شکست نوجوانان در اولین بازی پاندا کاپ

به گزارش پیروزی‌دیلی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم نوجوانان کشورمان در نخستین دیدار خود در پاندا کاپ مقابل تیم زیر 19 سال اسلواکی شکست خورد.


شاگردان عباس چمنیان که با ترکیب علی غلامزاده، طاها شریعتی، امیرحسین اسماعیل‌زاده، علی باقری، محمد شریفی، احمد جلالی، محمد غبیشاوی، محمد قادری، الهیار صیادمنش، علیرضا کوشکی و امیرحسین حسین‌زاده در این بازی به میدان رفته بودند در نهایت 3 بر 2 مقابل حریف خود شکست خوردند.


ایران در دقیقه 15 گل زد، اما در دقیقه 40 گل تساوی را دریافت کرد تا نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان برسد. در نیمه دوم، تیم نوجوانان ایران در دقیقه 55 گل دوم را زد، اما در دقیقه 65 بازی به تساوی 2 بر 2 رسید. در ادامه و در دقیقه 70 تیم ایران از روی نقطه پنالتی گل سوم را دریافت کرد تا بازی 3 بر 2 به نفع اسلواکی شود و در نهایت این مسابقه با همین نتیجه به پایان برسد.


علی باقری، علیرضا کوشکی و امیرحسین حسین‌زاده که در ترکیب اصلی قرار داشتند در ادامه بازی جای خود را به عارف محمد علی‌پور، سبحان خاقانی و علیرضا اسدآبادی دادند. این در حالی است که تیم ایران از دقیقه 80 و پس از اخراج عارف محمد علیپور 10 نفره به بازی ادامه داد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه