همراه ما باشید

بارسلونا همچنان به دنبال جانشین لوئیز انریکه است و خوان کارلوس اونزوئه یکی از گزینه های مدیریت باشگاه به شمار می رود و آندرس اینیستا نیز از همکاری با او خوشحال می شود.

اینیستا: می خواهم در بارسلونا بازنشسته شوم/اونزوئه توانایی و انگیزه هدایت تیم را دارد

اینیستا: می خواهم در بارسلونا بازنشسته شوم/اونزوئه توانایی و انگیزه هدایت تیم را دارد

پیروزی نیوز - اینیستا: می خواهم در بارسلونا بازنشسته شوم/اونزوئه توانایی و انگیزه هدایت تیم را دارد


 به گزارش پیروزی دیلی، اینیستا، کاپیتان ۳۲ ساله بارسلونا از احتمال سرمربیگری دستیار کنونی لوئیز انریکه استقبال کرد و گفت: اونزوئه همه چیز را خیلی خوب می داند. او قبلاً با ما بوده و حالا هم در کنار ماست. مطمئنم که او آماده است و انگیزه و توانایی هدایت تیم را هم دارد. سرمربی جدید باید خیلی صبور باشد و خیلی به شانس نیاز خواهد داشت. هر کسی که مدیران تصمیم بگیرند، ایده آل خواهد بود.

اینیستا در مورد شرایط شخصی خود نیز گفت:هدف من این است که بتوانم اینجا بازنشست شوم. با اینحال، کاری که هرگز انجام نخواهم داد، این است که فقط محض ماندن، اینجا بمانم. هرگز مشکلی میان اینیستا و بارسلونا وجود نخواهد داشت.

در نهایت او راجع به فرم کنونی بارسلونا صحبت کرد و اظهار داشت که هیچگونه نگرانی از بابت قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و حریف احتمالی ندارد:

درست مثل هر سال، تیم های قدرتمندی در مرحله یک چهارم نهایی حضور دارند و با هر تیمی که روبرو شویم نبرد فوق العاده ای خواهد شد. از لحاظ بازی و نتیجه به جز شکست ۲-۱ مقابل دپورتیوو در جهت مثبتی حرکت می کنیم. امیدوار به فتح عناوین هستیم.

بارسلونا روز یکشنبه از هفته ۲۸ رقابت های لالیگا به مصاف تیم والنسیا خواهد رفت.

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه