همراه ما باشید

مدافع چپ پرسپولیس می‌گوید انتخاب اشتباهی نداشته و امیدوار به جبران فصل 96-95 در سال آینده است.

آرام‌طبع: انتخاب پرسپولیس اشتباه نبود/به نیمکت نشینی در این تیم افتخار میکنم

آرام‌طبع: انتخاب پرسپولیس اشتباه نبود/به نیمکت نشینی در این تیم افتخار میکنم

پیروزی نیوز - آرام‌طبع: انتخاب پرسپولیس اشتباه نبود/به نیمکت نشینی در این تیم افتخار میکنم

محمدامین آرام‌طبع درباره شرایط سختی که این فصل در پرسپولیس پشت سر گذاشت، اظهار کرد: بعد از چهار سال خوب در صبا پیشنهاداتی در پایان فصل گذشته گرفتم که بعد از مشورت با چند مربی و بازیکن باتجربه انتخابم این بود به پرسپولیس بروم که انتخاب اشتباهی هم نبود.


او ادامه داد: هیچ اشتباهی در انتخاب پرسپولیس نداشتم چون مطمئن بودم در ترکیب اصلی آقای برانکو هستم و حتی قرار بود مقابل سایپا در هفته اول از ابتدا بازی کنم ولی متاسفانه مصدومیت بدموقع موجب شد در چهار هفته اول از ترکیب دور باشم اما بعد از اینکه آسیب دیدگی‌ام بهبود پیدا کرد و در تمرینات هم آماده نشان می‌دادم، دیگر آقای برانکو تصمیم خود را تغییر نداد.


مدافع چپ پرسپولیس با بیان اینکه هیچ مشکل فنی وجود نداشت، ابراز کرد: همیشه در تمرینات سعی کردم به ترکیب برگردم ولی در فوتبال جا افتاده که بیشتر مربیان به ترکیب برنده دست نمی‌زنند و این اتفاق برای من هم افتاد؛ قطعا هیچ بازیکنی از نیمکت‌نشینی رضایت ندارد ولی برای من رخ داد که حتی از فهرست هم خارج شدم ولی صحبتی نکردم و نخواهم داشت چون همین که عضو کوچکی از باشگاه بزرگ پرسپولیس هستم، مایه افتخار است.

آرام‌طبع اضافه کرد: در نیم‌فصل چند پیشنهاد آمد اما باشگاه رضایت نداد و من هم در پرسپولیس ماندم؛ جدا از مسائل فنی و بازی نکردم، افتخار بزرگی بود در این تیم حضور داشتم و واقعا از هواداران تشکر می‌کنم با وجود عدم حضورم در ترکیب، همیشه به من محبت داشتند و مورد لطف‌شان قرار می‌دادند.


او عنوان کرد: سال سختی به من گذشت ولی حتما خواست خدا بود این اتفاق بیافتد اما باید بگویم حتی نیمکت‌نشینی هم در پرسپولیس افتخار است؛ از آقایان طاهری و برانکو و به ویژه  هواداران که در سرما و گرما در تمرینات و بازی‌ها هیچوقت پشت تیم را خالی نکردند، تشکر می‌کنم؛ از قهرمانی پرسپولیس خوشحال هستم و امیدوارم در سه مسابقه پیش رو با حضور تماشاگران به پیروزی برسیم و رکورد بزنیم.


مدافع چپ پرسپولیس درباره تیم فصل آینده‌اش گفت: فعلا به این موضوع فکر نمی‌کنم و در پایان فصل تصمیم می‌گیرم؛ قطعا سعی می‌کنم بیشتر از همیشه پشت کار داشته باشم و اطمینان دارم این یک سال را جبران خواهم کرد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه