همراه ما باشید

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: فرکی اصلی‌ترین گزینه ما برای فصل آینده است اما با توجه به اینکه دایی و قلعه‌نویی از بهترین مربیان ایران هستند شاید از آنها برنامه بگیریم. 

درویش:پرسپولیس نه، رضایت‌نامه ترابی را فقط برای اروپا صادر می‌کنیم

درویش:پرسپولیس نه، رضایت‌نامه ترابی را فقط برای اروپا صادر می‌کنیم

پیروزی نیوز - درویش:پرسپولیس نه، رضایت‌نامه ترابی را فقط برای اروپا صادر می‌کنیم

به گزارش پیروزی‌دیلی، رضا درویش در خصوص تساوی سایپا مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: بازی بسیار خوبی انجام دادیم اما باز هم در این دیدار سه، چهار موقعیت بسیار خوب را از دست دادیم که یکی از آنها می‌توانست برای تغییر نتیجه توسط هر تیمی استفاده شود. این موقعیت‌ها توسط بازیکنان باتجربه‌ و خوبی مانند پورقاز، مهدی ترابی و رضا جعفری از دست رفت.


وی با اشاره به گرمای هوای خوزستان عنوان کرد: یکی از مشکلات بزرگ ما در این دیدار گرمای هوا بود که باعث شده بود چند بازیکن ما از دقیقه ۱۰، ۱۵ به خوبی نفس نکشند. در مجموع از کیفیت بازی تیم راضی هستم اما به راحتی به ۳ امتیاز نرسیدیم.


مدیرعامل باشگاه سایپا در خصوص سه دیدار باقی‌ مانده این تیم در لیگ برتر گفت: توانایی برتری در سه دیدار آینده خود را داریم اما امیدوارم بدشانسی دیگر گریبان‌گیر ما نشود. البته من بعد از بازی در رختکن به بازیکنان گفتم اگر در هر بازی از موقعیت‌های خود استفاده نکنیم نمی‌توانیم همیشه از بدشانسی صحبت کنیم.


وی با اشاره به برگزاری جلسه هیئت مدیره سایپا در هفته آینده و تصمیم‌گیری در خصوص کادرفنی فصل آینده سایپا گفت: هفته آینده جلسه هیئت مدیره با حضور تمامی اعضا برگزار خواهد شد تا در خصوص برنامه‌های فصل آینده که یکی از آنها وضعیت کادرفنی است صحبت کنیم. فرکی اصلی‌ترین گرینه ما است اما باز هم باید در این خصوص صحبت کنیم.


درویش در پاسخ به این سوال که از علی دایی و امیر قلعه‌نویی به عنوان گزینه‌های سایپا نام برده می‌شود، تصریح کرد: باید اسم این مربیان مطرح شود چرا که هر دو مربی از بهترین‌ها و بسیار بزرگ هستند. هر تیمی اگر قصد جا به جایی داشته باشد باید با این نفرات مذاکره کند . ما بحث تغییر نداریم و فرکی گزینه اول ما است اما شاید از این مربیان نیز برنامه بگیریم. همیشه در تغییرات باید سراغ بهترین‌ها رفت و این نفرات بهترین مربیان ایران هستند.


وی در خصوص دیدار سایپا مقابل صنعت‌نفت آبادان گفت: نفت تیم بسیار خوبی است و فوتبال خوبی بازی می‌کند و این مسئله کار ما را راحت‌تر می‌کند. فوتبال بازی کردن صنعت‌نفت از این جهت برای ما خوب است که ما نیز می‌توانیم فوتبال خوبی خود را به نمایش بگذاریم. مصمم هستیم با برتری مقابل صنعت‌نفت به سه امتیاز دست پیدا کنیم.


مدیرعامل سایپا در ادامه گفت‌و‌گو با تسنیم در  پاسخ به این سوال که پیشنهادی از طرف باشگاه پرسپولیس برای مهدی ترابی دریافت کردند، عنوان کرد: هیچ پیشنهادی برای مهدی ترابی از طرف پرسپولیس دریافت نکردیم  و اگر نیز قرار باشد با جدایی او موافقت کنیم تنها علاقمند هستیم او به اروپا ترانسفر شود. دوست داریم مهدی در صورت جدایی از ما به کشوری برود که فوتبالش به سطح آن بخورد و ضمن مطرح شدن از اعتبار فوتبال ایران نیز دفاع کند. ترابی یک سال دیگر با ما قرارداد دارد و تنها رضایت‌نامه او برای برای حضور در اروپا صادر می‌کنیم.


 وی در خصوص قهرمانی پرسپولیس یادآور شد: پرسپولیس تیمی بود که از ابتدای مسابقات روند رو به رشدی داست و بدون فراز و فرود به روند صعودی خود تا آخر ادامه داد. پرسپولیس از بازیکنان بزرگ و مربی کارآزموده‌ای برخوردار بود و همه این عوامل دست داد تا این تیم قبل از پایان مسابقات قهرمان شود.


درویش در خصوص خداحافظی ابراهیم صادقی در پایان فصل گفت: در سفر اخیرمان ابراهیم صادقی این مسئله را با من مطرح کرد تا در پایان فصل از فوتبال خداحافظی کند. حتما اگر او تمایل داشته باشد در آینده از تجربیاتش در استفاده خواهیم کرد.


مدیرعامل سایپا در پاسخ به این سوال که خداحافظی او ربطی به عدم تمایل باشگاه برای تمدید قراردادش نداشته است، خاطرنشان کرد: اصلا اینطور نبوده و صادقی با توجه به مدت زمان زیادی که در فوتبال حضور داشته و همچنین شرایطی سنی خود از بازیگری خداحافظی می‌کند و با توجه به پشت سر گذاشتن کلاس‌های مربیگری وارد دوران جدیدی در زندگی خود می‌شود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه