همراه ما باشید

هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز تأکید کرد که تیمش بدترین بازی فصل را مقابل سپاهان انجام داد. رضا خالقی‌فر در مورد شکست تیمش مقابل سپاهان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: ما در این مسابقه خیلی بد عمل کردیم و اجازه دادیم سپاهان به‌راحتی برنده شود. این بدترین بازی فصل ما بود و از تیم واقعی‌مان فاصله داشتیم. این درست است که در تبریز کسی طرفدار گسترش فولاد نیست، ولی من باید بابت این باخت از فوتبالدوستان تبریز عذرخواهی کنم. هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در ادامه درباره قرار گرفتن تیمش در جایگاه دهم جدول اظهار داشت: این جایگاه اصلاً برای ما خوب نیست. متأسفانه در این هفته‌ها نتایج خوبی نگرفتیم، ولی امیدوارم در سه بازی پایانی بهترین عملکرد را داشته باشیم و چند پله در جدول صعود کنیم. خالقی‌فر با ابراز خرسندی از قهرمانی پرسپولیس، تیم سابقش در لیگ برتر تصریح کرد: این قهرمانی را به برانکو و بازیکنان پرسپولیس تبریک می‌گویم. من برای هواداران پرسپولیس خیلی خوشحالم، چون آنها چند سال اذیت شدند، ولی امسال خوشحال بودند. امیدوارم پرسپولیس در آسیا هم نتایج خوبی بگیرد.

خالقی‌فر: قهرمانی را به برانکو و بازیکنان پرسپولیس تبریک می‌گویم

خالقی‌فر: قهرمانی را به برانکو و بازیکنان پرسپولیس تبریک می‌گویم

پیروزی نیوز - خالقی‌فر: قهرمانی را به برانکو و بازیکنان پرسپولیس تبریک می‌گویم


هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز تأکید کرد که تیمش بدترین بازی فصل را مقابل سپاهان انجام داد.


رضا خالقی‌فر در مورد شکست تیمش مقابل سپاهان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: ما در این مسابقه خیلی بد عمل کردیم و اجازه دادیم سپاهان به‌راحتی برنده شود. این بدترین بازی فصل ما بود و از تیم واقعی‌مان فاصله داشتیم. این درست است که در تبریز کسی طرفدار گسترش فولاد نیست، ولی من باید بابت این باخت از فوتبالدوستان تبریز عذرخواهی کنم.


هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در ادامه درباره قرار گرفتن تیمش در جایگاه دهم جدول اظهار داشت: این جایگاه اصلاً برای ما خوب نیست. متأسفانه در این هفته‌ها نتایج خوبی نگرفتیم، ولی امیدوارم در سه بازی پایانی بهترین عملکرد را داشته باشیم و چند پله در جدول صعود کنیم.


خالقی‌فر با ابراز خرسندی از قهرمانی پرسپولیس، تیم سابقش در لیگ برتر تصریح کرد: این قهرمانی را به برانکو و بازیکنان پرسپولیس تبریک می‌گویم. من برای هواداران پرسپولیس خیلی خوشحالم، چون آنها چند سال اذیت شدند، ولی امسال خوشحال بودند. امیدوارم پرسپولیس در آسیا هم نتایج خوبی بگیرد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه