همراه ما باشید

رئیس کمیته فنی فوتسال گفت که پرسپولیس شخصیت قهرمانی را داشت.

تمجید رئیس کمیته فوتسال از قهرمانی «بی‌نظیر» پرسپولیس با یک مربی امتحان پس‌داده

تمجید رئیس کمیته فوتسال از قهرمانی «بی‌نظیر» پرسپولیس با یک مربی امتحان پس‌داده

پیروزی نیوز - تمجید رئیس کمیته فوتسال از قهرمانی «بی‌نظیر» پرسپولیس با یک مربی امتحان پس‌داده

به گزارش پیروزی‌دیلی، عباس ترابیان در خصوص قهرمانی پرسپولیس در شانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: اگر بخواهم حقیقت را بگویم پرسپولیس واقعا شخصیت قهرمانی را دارا بود و از نظر صلابت تیمی، استفاده از تاکتیک‌های به روز و فوتبال تماشاگر پسند بهترین عملکرد را داشت.


وی گفت: یازده بازیکن پرسپولیس بسیار هماهنگ بودند و عملکرد بی‌نظیری داشتند. در بحث مدیریتی نیز مدیران این باشگاه بی‌سر و صدا و بدون حاشیه عمل کردند که این مسئله نیز در قهرمانی پرسپولیس تاثیرگذار بود.


رئیس کمیته فنی فوتسال با تمجید از عملکرد برانکو تصریح کرد: برانکو پیش از این نیز امتحان خود را در فوتبال ایران پس داده بود و این فصل نیز با قهرمانی پرسپولیس مجددا شایستگی خود را به اثبات رساند. هواداران پرسپولیس نیز در سرما و گرما به خوبی حامی سرخپوشان بودند و نقش ارزنده‌ای در قهرمانی داشتند. همه عواملی که اشاره کردم در قهرمانی پرسپولیس دست به دست هم دادند تا شخصیت قهرمانی در پرسپولیس شکل بگیرد و در نهایت قهرمان شود.


ترابیان در خصوص عملکرد استقلال گفت: منصوریان تیمی که دچار مشکل شده و در حال روند نزولی بود را به خوبی جمع و جور کرد. مهار حاشیه‌ها در تیم‌های بزرگ کار هر کسی نیست اما منصوریان با توجه به اخلاق و ارتباط خوبی که دارد این مهم را انجام داد. استقلال در این شرایط از جان مایه می‌گذارد تا موفق به کسب مقام دوم شود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه