همراه ما باشید

امیر قلعه‌نویی در بیست و هشتمین رویارویی‌اش با پرسپولیسی‌ها، ششمین شکست خود را برابر سرخپوشان تهرانی تجربه کرد.

خلق یک عدد 6 جذاب دیگر برای پرسپولیسی ها

خلق یک عدد 6 جذاب دیگر برای پرسپولیسی ها

پیروزی نیوز - خلق یک عدد 6 جذاب دیگر برای پرسپولیسی ها

به گزارش پیروزی دیلی؛امیر قلعه‌نویی در بیست و هشتمین رویارویی‌اش با پرسپولیسی‌ها، ششمین شکست خود را برابر سرخپوشان تهرانی تجربه کرد. از سال 1380 که ژنرال برای اولین‌بار با تیم برق تهران و در چارچوب مسابقات جام جام حذفی برابر پرسپولیس قرار گرفت و در یک بازی زیبا و تماشایی 3 بر 2 مغلوب حریف نامدارش شد تا به امروز او 28 مرتبه با تیم‌های برق، استقلال اهواز، استقلال تهران، مس کرمان، سپاهان و تراکتورسازی تبریز در لیگ برتر و جام حذفی مقابل پرسپولیس قرارگرفته است حاصل آن 7 برد، 15 تساوی و 6 شکست است! امیر دربازی دیروز مقابل پرسپولیس 6 تایی شد.

 

تمام باخت‌های امیر مقابل پرسپولیس در آزادی بود


امیر قلعه‌نویی 6 بار با تیم‌های برق تهران، استقلال اهواز، سپاهان و تراکتور سازی مغلوب پرسپولیس شده است. جالب این که تمام باخت‌های امیر به قرمز‌ها در ورزشگاه آزادی اتفاق افتاده و او خارج از این ورزشگاه هیچ وقت بازنده نشده است!


4 شکست در لیگ، 2 باخت در جام خذفی


امیر قلعه‌نویی 6 بار برابر پرسپولیس بازنده شده که 4 بار آن در لیگ برتر و 2 مرتبه دیگرش در چارچوب جام حذفی بود. البته یکی از باخت‌های ژنرال به قرمز‌ها با سپاهان و یک چهارم نهایی جام حذفی است که در ضربات پنالتی مغلوب شدند. شاید امیر باخت در ضربات پنالتی را جزو آمار شکست‌هایش محاسبه نکند.


 تداوم ناکامی های قلعه نوعی مقابل پرسپولیس


امیر قلعه‌نویی که در 5 بازی قبلی مقابل پرسپولیس موفق به شکست این تیم نشده بود، برای ششمین بار برابر حریفش ناکام ماند. مربی حال حاضر تراکتور  در 6 بازی اخیر 3 تساوی و 3 شکست را مقابل پرسپولیس تجربه کرده است. به این ترتیب می‌شود گفت قلعه نوعی از لیگ چهاردهم به این طرف همواره برابر قرمزها ناکام مانده است.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه