همراه ما باشید

کارکنان باشگاه پرسپولیس امروز (دوشنبه) به مناسبت قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس و همچنین به منظور تبریک تولد مدیریت باشگاه، مراسمی را در سالن کنفرانس باشگاه ترتیب دادند.

طاهری: کسی نمی‌تواند قهرمانی پرسپولیس را مصادره کند/ جام گرفتن باعث شعف ما نشد

طاهری: کسی نمی‌تواند قهرمانی پرسپولیس را مصادره کند/ جام گرفتن باعث شعف ما نشد

پیروزی نیوز - طاهری: کسی نمی‌تواند قهرمانی پرسپولیس را مصادره کند/ جام گرفتن باعث شعف ما نشد

به گزارش سایت پیروزی دیلی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کارکنان باشگاه پرسپولیس امروز در هماهنگی با بخش اداری باشگاه تدارک مراسمی صمیمی را در محل سالن کنفرانس دادند تا پس از یک فصل تلاش بی وقفه که با قهرمانی پاک‌، مقتدرانه و بلامنازع سرخپوشان همراه بود، این موفقیت و البته شصت و یکمین سال تولد علی اکبر طاهری را جشن بگیرند که نهایی شدن قهرمانی پرسپولیس دقیقا با روز تولد ایشان تقارن پیدا کرده بود. برای این مراسم کیکی هم با تصویر سرپرست باشگاه پرسپولیس و 4 نشان پرسپولیس با ستاره طلایی سفارش داده شد که شمعی با عدد 6 روی آن قرار داشت. در جریان این مراسم برانکو ایوانکوویچ هم به نیابت از تیم و حمیدرضا گرشاسبی نیز حضور پیدا کردند.

 سرپرست باشگاه پرسپولیس در ابتدای این برنامه با تقدیر و تشکر ویژه از کارکنان باشگاه به جهت تعصبی که نسبت به تیم دارند و تلاش‌هایی که برای موفقیت باشگاه و تیم داشتند، اظهار داشت: این قهرمانی متعلق به تمام خانواده پرسپولیس است و همه مجموعه در آن سهیم بوده‌اند. هیچکس نمی‌تواند این قهرمانی یا بخشی از آن را صرفا برای خود مصادره کند، چرا که آنچه به دست آمد محصول یک کار گروهی عظیم و همبستگی موجود بین تمام اجزا بود. هریک از این حلقه‌ها وجود نداشت یا ضعیف کار می‌کرد به این موفقیت نمی‌رسیدیم. مثلا فرض کنیم همه چیز خوب باشد ولی بازیکنی که به بخش مالی مراجعه می‌کند با حال بدی از باشگاه برود، طبیعی است که آن حال را با خود به رختکن می‌برد، یا اینکه در بخش اقتصادی نتوانیم منابع لازم را تامین کنیم یا بخش حقوقی نمی‌توانست در حفظ منافع باشگاه موفق عمل کند و کوچکترین خللی از این جهت می‌توانست زحمات را به باد بدهد. بخش اداری هم انسجام را در داخل مجموعه به وجود آورد. ضمن آنکه راه اندازی مجموعه کاظمی را نیز عهده‌دار بودند. تمام بخش‌های دیگر مثل روابط عمومی، روابط بین الملل، امور ورزشی، ذیحسابی ،... و تمام نفراتی که شاید اکنون با ما همکاری نداشته باشند هریک نقش‌های کلیدی داشتند. این واقعا باعث خوشحالی همه ماست که هواداران خوشحال هستند. پرسپولیس متعلق به آنها است و سرمایه و دارایی باشگاه نیز آنها هستند. در واقع این گرفتن جام نیست که باعث شعف ما می‌شود بلکه این احساس خوب ما به خاطر لبخند رضایت و دل شاد هواداران است و بازیگران اصلی این موفقیت بودند. طاهری در ادامه با نام بردن از تمام بخش‌های تیم‌، باشگاه و مجموعه‌های درفشی فر و کاظمی از آنها تقدیر و تشکر کرد. 

در ادامه این برنامه، حسین علیپور با اشاره به اینکه گستره وسیعی از بخش‌ها در رقم خوردن موفقیت پرسپولیس ایفای نقش کردند از حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان در قبال حرکت اصولی آغاز شده در باشگاه پرسپولیس و میدان ندادن به شیطنت‌ها و همچنین اقدامات شورای شهر و شهرداری تهران در اعطای امکانات به تیم‌های بزرگ پایتخت با توجه به تاثیرهای فرهنگی، اجتماعی و ایجاد نشاط یاد و بابت آنها تقدیر کرد.

 وی همچنین یادآوری نمود که حمایت سرپرست باشگاه از تیم و سرمربی در مقاطع سخت و به ویژه بحرانی و همچنین حمایت هیات مدیره از مدیریت، سر فصل‌های تازه در پرسپولیس بود و همه این موارد در کنار هم پرسپولیس را از مجموعه‌ای مدام در حال تغییرات و رفتارهای احساسی به جزیره ثبات بدل کرد تا امروز چه ما در باشگاه و چه مسوولان امر در درجات بالاتر شاهد این توفیق و سهیم در آن باشند. مدیر اداری باشگاه همچنین به نیابت از کارکنان باشگاه سالروز تولد طاهری را به وی تبریک گفت.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه