همراه ما باشید

پیروزی دیلی؛ امروز 28 اردیبهشت96 است و در تقویم تاریخ ورزشی امروز نگاهی داریم به اتفاقات مهم پرسپولیس در چنین روزی.

پرسپولیس در چنین روزی:28 اردیبهشت

پرسپولیس در چنین روزی:28 اردیبهشت

پیروزی نیوز - پرسپولیس در چنین روزی:28 اردیبهشت

1352-دوستانه-پرسپولیس1 – چلسی1

 پرسپولیس در یک دیدار دوستانه مقابل تیم نامدار چلسی انگلستان به تساوی یک –یک دست یافت.ایرج سلیمانی روی یک شوت سنگین از راه دور دروازه  پیتر بونتی دروازه بان نامدار فوتبال  جزیره و تیم چلسی را گشود و گل تساوی بخش سرخپوشان را به ارمغان آورد.

 

1378-جام حذفی-پرسپولیس2 – سپاهان2

تیم پرسپولیس در مرحله یک چهارم جام حذفی مقابل سپاهان به تساوی 2-2 دست یافت.حلالی و امامی فر برای پرسپولیس گلزنی کردند.سرخپوشان با شکست 3-2 تیم سپاهان در مجموع دو بازی رفت و برگشت نیمه نهایی حریف تیم استقلال اهواز گردید و با شکست این تیم به فینال رسید و با برتری دو بر یک مقابل استقلال قهرمانی جام حذفی فوتبال کشور در سال 77 شد.

 

1386-لیگ برتر- راه آهن 1 – پرسپولیس2

تیم پرسپولیس در هفته بیست و هشتم لیگ برتر در بازی مقابل راه آهن با نتیجه دو بر یک به برتری رسید.نیکبخت در دقیقه 4 و پزمان نوری در دقیقه 85 برای پرسپولیسی گلزنی کردند.

 

1387-لیگ برتر- پرسپولیس2 – سپاهان 1

در یک دیدار دراماتیک و به یاد ماندنی ، پرسپولیس با گل دقیقه 96 سپهر حیدری موفق به شکست 2- 1سپاهان شد و برای دومین بار قهرمانی لیگ برتر را جشن گرفت .  

 

1389-لیگ برتر-پرسپولیس1 –سپاهان 1

در هفته سی و چهارم لیگ برتر تیم پرسپولیس مقابل سپاهان به تساوی یک- یک دست یافت.هادی نوروزی در دقیقه 47 برای پرسپولیس گلزنی کرد اما در ادامه تیم سپان توسط کریمیان در دقیقه 77 بازی را به تساوی کشاند.

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه