همراه ما باشید

وزیر ورزش و جوانان با صدور پیامی با دعوت از آحاد مردم برای شرکت در انتخابات گفت: روز جمعه (29 اردیبهشت) همه پای صندوق های رای می رویم و در کنار هم نام ایران را بر قله حماسه و افتخار ثبت می کنیم.

وزیر ورزش: 29 اردیبهشت نام ایران را بر قله افتخار ثبت می کنیم

وزیر ورزش: 29 اردیبهشت نام ایران را بر قله افتخار ثبت می کنیم

پیروزی نیوز - وزیر ورزش: 29 اردیبهشت نام ایران را بر قله افتخار ثبت می کنیم


به گزارش سایت پیروزی دیلی از وزارت ورزش و جوانان، در پیام مسعود سلطانی فر آمده است: روز سرنوشت رسید و جمعه پایانی اردیبهشت، روز انتخاب مردم بزرگ ایران خواهد بود؛ در همه روزهای انتخاباتی که پشت سر گذاشتیم، جوانان میدان دار حرکت و نشاط بخشی به جامعه بودند و ورزشکاران و قهرمانان مشوق حضور حداکثری پای صندوق های رای و شاید برای اولین بار باشد که این موج گسترده دعوت از جامعه توسط ورزشکاران بدون اجبار و اصرار که با اختیار از سر دلسوزی و مشارکت در تعیین سرنوشت صورت می پذیرفت.

 وی تصریح کرد: از عموم مردم به ویژه جوانان پرانرژی، هوشمند و بانشاط و ورزشکاران قهرمان، باغیرت و پرتلاش دعوت کنم با حضور در پای صندوق های رای حماسه ای دیگر بیافرینند و بار دیگر عزم و اراده ملت بزرگ ایران را به رخ جهانیان بکشانند. یقین دارم همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب امروز فرمودند «روز انتخابات، روز جشن، شور و شعور ملت ایران است» و ورزشکاران و جوانان با عزمی راسخ و همتی بلند در این جشن شرکت خواهند کرد. 

وزیر ورزش در اپین پیام خاطر نشان افزود: از همه ورزشکاران، قهرمانان، مربیان، پیشکسوتان، مدیران، متخصصان دانشگاهی و روزنامه نگاران ورزشی که با بیش از 2600 امضا از عقلانیت، تدبیر، اعتدال حمایت کردند تشکر و قدرانی می کنم و امیدوارم این تلاش و دلسوزی آنها باعث ایجاد نشاط هرچه بیشتر در کشور و جامعه باشد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه