همراه ما باشید

خبرگزاری العرب قطر در گزارشی از خط دفاعی السد به عنوان بهترین خط دفاعی در فصل قبل لیگ ستارگان قطر نام برد و از نقش کلیدی مرتضی پورعلی گنجی سخن به میان آورد.

تمجید قطری‌ها از پورعلی گنجی

تمجید قطری‌ها از پورعلی گنجی

پیروزی نیوز - تمجید قطری‌ها از پورعلی گنجی

به گزارش سایت پیروزی دیلی، العرب درباره مدافع ایرانی السد نوشت: «پورعلی گنجی توانایی و هوش بالایی در خواندن بازی حریف دارد. او جایگزین‌های بسیار خوبی دارد و با هوش بالایی که دارد می‌تواند به خوبی از مهاجمان حریف توپ ربایی کند.» 

 در ادامه‌ گزارش این سایت قطری آمده است: «خط دفاعی السد تنها ۲۳ گل در لیگ ستارگان قطر دریافت کرد و بهترین خط دفاعی را به خود اختصاص داد. آنها در جام امیر قطر هم تنها یک گل دریافت کرده‌اند و شانس بالا بردن جام را دارند.»

 السد در لیگ ستارگان قطر توانست در جایگاه دوم جدول رده‌بندی قرار بگیرد. این تیم اما در جام حذفی توانست عنوان قهرمانی را به دست آورد و به فینال جام امیر قطر هم رسیده و این شانس را دارد تا عنوان قهرمانی در این جام را هم نصیب خود کند. یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان السد در فصل جاری پور علی گنجی بوده که در کنار عملکرد بسیار خوب در خط دفاعی چند گل حساس هم به ثمر رساند تا این باشگاه قطر چاره‌ای جز تمدید قرارداد او نداشته باشد. 

 خط دفاعی السد با حضور مدافع ایرانی بهترین عملکرد را به نام خود به ثبت رساند و این نشان می‌دهد که پور علی گنجی به زودی قرارداد خود را تمدید خواهد کرد و در السد می‌ماند و به احتمال فراوان در ترکیب بهترین‌های فصل جای خواهد گرفت.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه