همراه ما باشید

سرپرست پرسپولیس گفت: دو سال پیش با برانکو برنامه ریزی کردیم که قهرمانی ایران را به دست آورده و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم.

طاهری: امکانات کافی نباشد، لیاقت های برانکو هم بی فایده است

طاهری: امکانات کافی نباشد، لیاقت های برانکو هم بی فایده است

پیروزی نیوز - طاهری: امکانات کافی نباشد، لیاقت های برانکو هم بی فایده است

به گزارش سایت پیروزی دیلی، علی اکبر طاهری اظهار داشت: فکر می‌کنم همه پیکره باشگاه به کار تیمی اعتقاد داشتند و همه این کار را انجام دادند و این مسئله خواسته یکایک اعضای باشگاه بود. وی افزود گاهی اوقات حاشیه بر متن غلبه میکند و سبب میشود که کارهایمان را انجام ندهیم. باید از همه عوامل تشکر کنم که این کار تیمی را انجام دادند 

سرپرست باشگاه پرسپولیس اذعان داشت: ما باید در این شرایط از هواداران پرسپولیس و کانون هواداران تشکر کنیم که به خوبی هواداران را مدیریت کردند الان موقع نگاه ما به مراتب جلوتر و بالاتر است. 

وی درباره بسته شدن قرارداد ۵ ساله با برانکو بیان داشت: دو سال پیش کار خود را با برانکو آغاز کردیم البته همان موقع هم این کار خیلی دیر بود اما با هم برنامه ریزی کردیم که قهرمانی ایران را به دست آورده و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم. 

طاهری درباره لیگ قهرمانان آسیا گفت: تیم الهلال بازیکنان را دیده ام که بیش از هفت میلیون یورو قیمت آنان است و ما باید برابر چنین تیم‌هایی رقابت کنیم. اگر برانکو سخت افزار و نرم افزار کافی در دست نداشته باشد با وجود تمام لیاقت ها و توانایی هایی که دارد قطعا به مشکل می‌خورد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه