همراه ما باشید

سرخپوشان در اقدامی جالب توجه، کیکی که برای قهرمانی و رختکن تهیه شده بود را به کودکان بی‌سرپرست تبریزی تقدیم کردند.

پاسخ سرخپوشان به فحاشی و هتاکی لجام گسیخته/ کیک قهرمانی پرسپولیس برای کودکان بی‌سرپرست تبریزی

پاسخ سرخپوشان به فحاشی و هتاکی لجام گسیخته/ کیک قهرمانی پرسپولیس برای کودکان بی‌سرپرست تبریزی

پیروزی نیوز - پاسخ سرخپوشان به فحاشی و هتاکی لجام گسیخته/ کیک قهرمانی پرسپولیس برای کودکان بی‌سرپرست تبریزی

به گزارش سایت پیروزی دیلی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، روز شنبه قبل از بازی با ماشین‌سازی تبریز، مسوول تدارکات تیم با توجه به پیش بینی قهرمانی سرخپوشان، کیکی را برای بعد از بازی تدارک دیده بود که تکمیل کننده جشن کوچک سرخپوشان در رختکن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز شود. 

نکته جالب توجه اینکه سرخپوشان دست به این کیک نزدند و بلکه قاسم عبدالصمدی پس از پرس و جو از مسوولان هتل، همان شبانه یک مرکز نگهداری از کودکان بی‌سرپرست را پیدا کرد و این کیک را تحویل آن جا داد به امید آنکه باعث خوشحالی آنها شود. گفتنی است؛ این حرکت کوچک اما ارزشمند تیم در شرایطی اتفاق افتاد که متاسفانه بعضی افراد در قالب تماشاگران تبریزی روز شنبه به شکلی لجام گسیخته با رفتار و گفتار خود، حرمت میهمان ، شهر خود و حتی مردم تبریز و آذربایجان را زیر پا گذاشته و به بهانه فوتبال و حمایت از یک تیم تمام خط قرمزها را زیر پا گذاشتند و جدا از حمله به سرخپوشان با پرتاب سنگ؛ فحاشی، هتاکی و بی‌احترامی را حتی نسبت به کاپیتان فقید سرخپوشان از حد و حدود گذراندند و حتی یک لحظه به خانواده او، به ویژه فرزندان او فکر نکردند. 

این گروه که در باشگاه پرسپولیس تاکید داریم باید حساب آنها را از عموم ایرانیان و مردم خوب آذربایجان جدا کرد، متاسفانه رفتاری را از خود نشان دادند که در هیچ قاموسی قابل پذیرش نیست.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه