همراه ما باشید

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد با توجه به عدم همکاری صدا و سیما، از حضور دوربین‌های تلویزیونی در نشست خبری روز چهارشنبه جلوگیری می‌کند.

باشگاه پرسپولیس اطلاعیه داد: صدا و سیما به دنبال تعامل نیست/ از حضور دوربین‌ها جلوگیری می‌شود

باشگاه پرسپولیس اطلاعیه داد: صدا و سیما به دنبال تعامل نیست/ از حضور دوربین‌ها جلوگیری می‌شود

پیروزی نیوز - باشگاه پرسپولیس اطلاعیه داد: صدا و سیما به دنبال تعامل نیست/ از حضور دوربین‌ها جلوگیری می‌شود

به گزارش سایت پیروزی دیلی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد با توجه به عدم همکاری صدا وسیما با وجود قرارهای قبلی و تمایل ما برای تعامل، از حضور دوربین‌های تلویزیونی در کنفرانس خبری روز چهارشنبه جلوگیری خواهد کرد. 
 در این اطلاعیه آمده است:
باشگاه پرسپولیس تعامل با بخش‌های مختلف فعال در عرصه فوتبال را در دستور کار دارد. در این بین، تأمین منابع مالی مورد نیاز برای انجام فعالیت‌های حرفه‌ای باشگاه، ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است؛ آن هم در شرایطی که بعضی از راهکارهای اساسی شناخته شده از جمله حقوق متعلق به فوتبال دریافت حق پخش تلویزیونی واقعی در خور شأن باشگاه‌های پرطرفداری چون پرسپولیس نیست و در عین حال باید پاسخگوی انتظارات به‌جای هواداران هم باشیم. بر همین اساس باشگاه پرسپولیس پس از بررسی‌های بسیار با ارائه سامانه 3090 مدلی کارآمد را ارائه داد که اکنون با گسترش آن دیگر باشگاه‌ها را هم پوشش می‌دهد این مدل بر پایه مشارکت هواداران استوار است. 
 معرفی سامانه‌های دیگر در جریان بازی‌های فوتبال باشگاه‌هایی که از سامانه 3090 بهره می‌برند حرکتی در جهت تخریب باشگاه‌ها خواهد بود چرا که باعث گمراهی هواداران فوتبال در تشخیص سامانه‌ای خواهد شد که مشارکت در آن باعث درآمد برای تیم محبوب‌شان می‌شود. در راستای همین موارد قرار بود در جریان بازی امشب (سه‌شنبه) تیم فوتبال استقلال برابر السد قطر، سامانه 3090 در تلویزیون تبلیغ شود اما شاهد امری غیر از این بودیم، بر همین اساس در شرایطی که قرار بود در جریان کنفرانس خبری فردا (چهارشنبه) سرمربی و بازیکنان پرسپولیس دوربین‌های تلویزیونی هم حضور داشته باشند، از این امر جلوگیری خواهد شد. ضمن آنکه همچنان بر ایجاد تعامل دو طرفه تأکید داریم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه