همراه ما باشید

مسئولان تیم فوتبال تراکتوسازی برای هدایت تیم خود، به سوی گزینه‌های خارجی رفتند.

تراکتورسازی، مربی خارجی می‌خواهد!/ آجورلو به دیدار تاج می‌رود

تراکتورسازی، مربی خارجی می‌خواهد!/ آجورلو به دیدار تاج می‌رود

پیروزی نیوز - تراکتورسازی، مربی خارجی می‌خواهد!/ آجورلو به دیدار تاج می‌رود

به گزارش سایت پیروزی دیلی، بعد از قطعی شدن جدایی امیر قلعه‌نویی از تیم فوتبال تراکتورسازی، مسئولان تیم تبریزی با 5 مربی ایرانی وارد مذاکره شدند. 

 حسین فرکی، یحیی گل‌محمدی، رسول خطیبی، جواد نکونام و عبدالله ویسی 5 گزینه تیم فوتبال تراکتورسازی برای هدایت این تیم بودند. در این میان فرکی به مسئولان تیم تبریزی اعلام کرد که قصد دارد در فصل آینده استراحت کند و نمی‌خواهد هدایت تیمی را برعهده بگیرد.

 مسئولان تیم فوتبال تراکتورسازی دراین مدت از 5 مربی برنامه‌های خود را گرفته‌اند. البته شنیده می‌شود از این بین، شانس عبدالله ویسی برای هدایت تیم تبریزی بیشتر است و توافقات اولیه هم حاصل شده است اما دغدغه اصلی ویسی احتمال عدم لغو محرومیت تراکتورسازی از فعالیت در پنجره نقل‌وانتقالات است.

 طبق شنیده‌ها، مصطفی آجورلو اوایل هفته آینده به دیدار مهدی تاج، رئیس فدارسیون فوتبال کشورمان خواهد رفت تا بتواند اجازه حضور یک مربی خارجی را در تیم فوتبال تراکتورسازی بگیرد. ظاهرا مسئولان تراکتورسازی درصدد هستند با یک مربی خارجی به توافق برسند. 

حالا باید منتظر ماند و دید که جلسه این هفته رئیس فدارسیون فوتبال کشورمان با مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به کجا خواهد رسید.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه