همراه ما باشید

شهاب کرمی و محمد تمین آرام در آخرین لحظات وارد لیست آسیایی پرسپولیس شدند.

لیست آسیایی بسته شد/کرمی و آرام طبع هم به لیگ قهرمانان رفتند

لیست آسیایی بسته شد/کرمی و آرام طبع هم به لیگ قهرمانان رفتند

پیروزی نیوز - لیست آسیایی بسته شد/کرمی و آرام طبع هم به لیگ قهرمانان رفتند

به گزارش پیروزی دیلی و به گفته معاون روابط بین‌الملل باشگاه پرسپولیس این باشگاه می‌توانست تا دو هفته قبل از اولین بازی‌‌اش در لیگ قهرمانان آسیا پنج بازیکن به فهرست آسیایی‌اش اضافه کند اما فرصت برای این مهم تمام شد. با توجه به اینکه اولین بازی آسیایی پرسپولیس در فصل جدید لیگ قهرمانان روز 3 اسفند برگزار می‌شود دیروز آخرین مهلت این باشگاه برای کامل کردن فهرست بود که به پایان رسید.

با توجه به اینکه باشگاه موفق به جذب جذب بازیکنی جدید نشد تیم برانکو با همین 25 بازیکنی که الان در اختیار دارد پا به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا خواهد گذاشت. پرسپولیس در حال حاضر 18 بازیکن بزرگسال در ترکیبش دارد و 7 بازیکن دیگر زیر 23 سال هستند.  علیرضا بیرانوند، ابوالفضل درویش‌وند و بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، حامد آقایی، سروش رفیعی، مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی‌نیا، حسین ماهینی، رضا کرملاچعب، محمد انصاری، صادق محرمی، محسن ربیع‌خواه، وحید امیری، الکسی پلی‌یانسکی، احسان علوان‌زاده، رامین رضاییان، حمیدرضا طاهرخانی، علی علیپور، محسن مسلمان، ولادیمیر پریموف، سامان نریمان‌جهان، محمدامین آرام‌طبع و شهاب کرمی 25 بازیکن پرسپولیس در آسیا هستند که دیروز در ورزشگاه شهید کاظمی عکس دسته جمعی گرفتند.

بدین ترتیب خبری از مهاجم خارجی و مدافع میانی جدید برای پرسپولیس نخواهد شد و این تیم باید برای بازی‌های آسیایی‌اش آماده شود. البته با بازگشت آرام طبع پرسپولیس مدافع چپ دارد و شهاب کرمی هم رزرو کامیابی نیا خواهد بود اما پلی یانسکی ذخیره مطمئنی برای سیدجلال و انصاری در قلب خط دفاع نخواهد بود، برانکو روی ماهینی بیشتر از او برای این پست حساب باز کرده. البته پریموف هم گزینه مناسبی برای جایگزینی طارمی نخواهد بود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه