همراه ما باشید

روز یکشنبه برای هافبک تازه وارد پرسپولیس می تواند یک روز ویژه باشد.  

قاتل استقلال، اسلحه پنهان برانکو در دربی

قاتل استقلال، اسلحه پنهان برانکو در دربی

پیروزی نیوز - قاتل استقلال، اسلحه پنهان برانکو در دربی

به گزارش پیروزی دیلی؛سامان نریمان جهان، هافبک سابق تیم های گسترش فولاد، تراکتورسازی و ماشین سازی در پایان نیم فصل دوم از جمع سبزپوشان تبریزی جدا و راهی پرسپولیس شد. این بازیکن که از او به عنوان قاتل سرخابی ها یاد می شود، روز یکشنبه با لباس پرسپولیس بایستی به مصاف استقلال برود و جالب اینجاست که تک گل سامان در لیگ فصل جاری با لباس ماشین سازی مقابل استقلال تهران در ورزشگاه آزادی و در چارچوب هفته پنجم به ثمر رسیده است.

نریمان جهان که اوج درخشش او در مقابل پرسپولیس و استقلال به لیگ چهارم باز می گردد، علاوه بر رقم زدن یک خاطره خوب در بازی رفت تراکتورسازی مقابل پرسپولیس در دور برگشت نیز در ورزشگاه آزادی و مقابل استقلال کاری کرد کارستان و سه بار دروازه محسن فروزان، دروازه بان آن فصل استقلال را گشود تا با یک هت تریک، استقلال را در آن فصل نیز از رسیدن به آسیا محروم کند.
نریمان جهان در آن دیدار به حدی خوب بود که عادل فردوسی پور گزارشگر بازی پس از به ثمر رسیدن گل سوم این بازیکن مقابل تراکتورسازی در حالی دیگر حرفی برای گفتن نداشت در وصف سامان گفت: "چقدر خوبه این پسر...!" و اینک پس از دو فصل باید ببینیم آیا سامان می تواند در لباس پرسپولیس مقابل استقلال درخشش های قبلی خود را ادامه دهد یا خیر؟

                                        

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه