همراه ما باشید

  بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت : من مقابل استقلال یک‌بار هت‌تریک کردم و در یک دیدار دیگر یک گل و یک پاس گل دادم و همه می‌دانند که مقابل استقلال خوب بازی می‌کنم .

نریمان جهان: قبلا مقابل استقلال هت‌تریک کردم/قهرمانی آبی‌ها محال است!

نریمان جهان: قبلا مقابل استقلال هت‌تریک کردم/قهرمانی آبی‌ها محال است!

پیروزی نیوز - نریمان جهان: قبلا مقابل استقلال هت‌تریک کردم/قهرمانی آبی‌ها محال است!


 به گزارش پیروزی دیلی،  سامان نریمان جهان بازیکن پرسپولیس گفت: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم.با 5 برد خوب راهی دربی می‌شویم.انشالله با انگیره بالای که داریم 3 امتیاز بازی را کسب کنیم.

وی افزود: دربی بزرگ‌ترین بازی باشگاهی در سطح کشور است و برای ما بسیار مهم است که برنده دربی شویم.اگر از بازی دربی و سپاهان 6 امتیاز بگیریم قهرمانی ما قطعی می‌شود.

بازیکن اسبق تراکتورسازی در مورد شانس قهرمانی استقلال گفت: حتی از استقلال برنده دربی شود شانسی برای قهرمانی ندارد چون فاصله اختلاف امتیاز ما با آنها بیشتر از 10 امتیاز است و قهرمانی استقلال محال است.

وی در مورد نتیجه دربی گفت: تصور می‌کنم 3 بر یک برنده می‌شویم و دل هواداران را شاد می‌کنیم تا یک گام به قهرمانی نزدیک شویم.البته مطمئن باشید ما قهرمان می‌شویم.من مقابل استقلال یک‌بار هت‌تریک کردم و در یک دیدار دیگر یک گل و یک پاس گل دادم و همه می‌دانند که مقابل استقلال خوب بازی می‌کنم.

نریمان جهان در مورد اعتصاب بازیکنان گفت: اعتصابی در کار نبود فقط با دعوت طاهری در باشگاه دور هم جمع شدیم تا در مورد دربی و مسائل دیگر صحبت کنیم.نمی دانم این شایعات از کجا در می‌آید و همه چیز در باشگاه اوکی است.

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه