همراه ما باشید

  مهاجم تیم پرسپولیس گفت: برای استقلالی ها کری نمی خوانم .  

کرملاچعب:تنها هدفمان قهرمانی است/به تصمیمات برانکو احترام می گذارم

کرملاچعب:تنها هدفمان قهرمانی است/به تصمیمات برانکو احترام می گذارم

پیروزی نیوز - کرملاچعب:تنها هدفمان قهرمانی است/به تصمیمات برانکو احترام می گذارم

به گزارش پیروزی دیلی ، رضا کرملا چعب درباره دربی هشتاد و چهارم اظهار داشت: انشالله بتوانم حقم را بگیرم و در این بازی به میدان بروم. دربی حساسیت خاص خودش را دارد اما تلاش ما این است تا فاصله را با رقبا بیشتری کنیم چرا که تنها هدف ما قهرمانی است. کاری به این بازی نداریم و می خواهیم به مقام قهرمانی دست پیدا کنیم و هواداران را خوشحال کنیم.

وی در ادامه افزود: من تمام تلاشم را می کنم که در این تیم بازی کنم. نظر اول و آخر را برانکو می زند. من هم مثل بقیه به تمام تصمیم های برانکو احترام می گذارم و آرزو می کنم حتی برای یک دقیقه برای پرسپولیس به میدان بروم.

مهاجم  پرسپولیس درباره مصدومیت خطرناکی که برایش در تمرین این تیم به وجود آمد بیان داشت: ضربه ای به من خورد و در چند ثانیه اول بسیار سخت بود. اما فردای آن روز توانستم تمرین کنم

وی درباره تشویق شدنش در بازی با فولاد اذعان داشت: در بازی با فولاد بیشتر بچه محل هایم بودند و به من لطف داشتند. هر چه دارم از استان خوزستان دارم. آنجا به لیگ برتر آمدم و تلاش می کنم زحماتشان را جبران کنم.

مهاجم پرسپولیس درباره کری خواندن برای استقلالی ها تصریح کرد: فوتبال است و کری ندارد. امیدوارم هر دو تیم  سالم بیرون بیایند.

کرملا چعب در پایان درباره بازی استقلال و السد و خوشحال شدنش از برد این تیم و همچنین دیدن ژاوی گفت: از بازی مرتضی لذت بردم و ژاوی را اصلا ندیدم.  او اکثر توپ ها را دفع می کرد و عالی کار کرد. بیشتر برای امید نورافکن خوشحال شدم او دوست صمیمی من است و 6 سال است در تیم ملی باهم دوست و همبازی هستیم. او دارد حقش را می گیرد.

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه