همراه ما باشید

مهاجم سابق پرسپولیس گفت: پرسپولیس از نظر روحی بهتر است و انگیزه بسیار زیادی دارد چون می‌خواهند با اختلاف امتیاز زیادی امسال قهرمان شوند .  

بزیک: مطمئن باشید سروش به دربی می رسد/پرسپولیس دربی را می برد

بزیک: مطمئن باشید سروش به دربی می رسد/پرسپولیس دربی را می برد

پیروزی نیوز - بزیک: مطمئن باشید سروش به دربی می رسد/پرسپولیس دربی را می برد

به گزارش پیروزی دیلی، ادموند بزیک معتقد است در حال حاضر تیم برانکو شرایط بهتری نسبت به استقلال برای دربی دارد. هر چند که از نظر او فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. به نظر او شانس پرسپولیس برای بردن دربی بیشتر از رقیب سنتی‌اش است و می‌تواند پیروز این میدان بزرگ باشد.

 

اظهارات بزیک را در ادامه می خوانید:

 

* دربی 84 را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟

- به نظر می‌رسد پرسپولیس الان شرایط بهتری نسبت به استقلال دارد. پرسپولیس با اختلاف صدر جدول است و با روحیه‌ای مضاعف جلوی استقلال قرار می‌گیرد. از طرفی هم استقلال در چند بازی اخیر خود در لیگ خوب بوده و السد قطر را هم برد و بازی خوب و قشنگی را در دربی شاهد خواهیم بود. دربی حساسیت خاصی در تمام دنیا دارد، اما این حساسیت در ایران بیشتر است. چون در هیچ جای دنیا تیم‌ها 30، 40 میلیون طرفدار ندارند. به نظرم بازی خوبی می‌شود چون در بازی‌های اخیر دو تیم خوب کار کرده‌اند.

 

* برد استقلال مقابل السد قطر چقدر روی این تیم برای حضور در دربی تاثیر خواهد گذاشت؟

- بازی با السد یک بازی آسیایی بود و چون استقلال توانست به مرحله گروهی راه پیدا کند از نظر روحی به آنها کمک می‌کند و اعتماد به نفس بیشتری هم خواهند داشت. از طرفی هم آنها جلوی السد 120 دقیقه بازی کردند و روی تیم‌شان تاثیر خواهد داشت اما دربی یک بازی خاص است و جدا از جدول دو تیم برای این بازی انگیزه دارند. پرسپولیس انگیزه قهرمانی دارد و استقلال هم انگیزه سهمیه آسیا را دارد. پرسپولیس از نظر روحی بهتر است و انگیزه بسیار زیادی دارد چون می‌خواهند با اختلاف امتیاز زیادی امسال قهرمان شوند.

 

* بازی پرسپولیس با تراکتوسازی را دیدید؟

- بله، کامل دیدم.

 

* ملی‌پوشان پرسپولیس چاق نبودند؟

- بستگی دارد با چه عینکی آنها را ببینید. عینک‌ها فرق می‌کند و اگر با عینک سه‌بعدی ببینید چاق می‌بینید. جالب اینکه بازیکنانی که برای پرسپولیس گل زدند همگی چاق بودند. پرسپولیس جلوی تراکتورسازی تیم خیلی خوب و یکدستی داشت و تپل‌های خوبی داشت.

 

* بازنده جنگ رسانه‌ای برانکو و کی‌روش چه کسی بود؟

- اصلا نمی‌خواهم وارد این قضیه شوم. چون گذشته است و باید یک تدبیری بکنند تا خاتمه پیدا کند. به هر حال الان پرسپولیس دارد خوب نتیجه می‌گیرد و این چاق‌ها خوب بازی می‌کنند و کی‌روش نباید این صحبت‌ها را بکند.

 

* انگار حرف‌های کی‌روش انگیزه ملی‌پوشان پرسپولیس را برای بازی با تراکتور خیلی بالا برد، این‌طور نیست؟

- بستگی به طرز تفکر بازیکنان و مربی تیم دارد و حتی می‌توانست برعکس هم باشد. چون کی‌روش گفت که ملی‌پوشان پرسپولیس را دعوت نمی‌کند اما پرسپولیسی‌ها خیلی خوب و حرفه‌ای با مساله برخورد کردند و انگیزه‌شان بیشتر شد.

 

* سروش رفیعی دیروز با تیم تمرین نکرد. نگران غیبت او در دربی نیستید؟

- مطمئن باشید که سروش به دربی می‌رسد و بازی می‌کند و مشکلی برای دربی ندارد.

 

* عدم حضور کامیابی‌نیا در دربی برای پرسپولیس مشکل‌ساز نمی‌شود؟

- ما الان داریم از بیرون نگاه می‌کنیم که کمال نیست و مشکل‌ساز می‌شود اما مربی که با آنها کار می‌کند برای این روزها فکر کرده و جایگزین دارد و مشکلی پیش نمی‌آید.

 

* نتیجه دربی را پیش‌بینی می‌کنید؟

- پیش‌بینی که سخت است اما بازی با برد پرسپولیس تمام می‌شود.

 

* یعنی استقلال شانسی برای بردن دربی ندارد؟

- در فوتبال همه‌چیز می‌تواند اتفاق بیفتد. اما پرسپولیس شانس بیشتری برای برد دارد.

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه