همراه ما باشید

مهاجم پرسپولیس گفت: انتقادات خیلی برای من مهم نیست و اصلا به آنها نگاه هم نمی کنم.

پریموف: زاید 3 تا زد؛ من به استقلال 4 گل میزنم

پریموف: زاید 3 تا زد؛ من به استقلال 4 گل میزنم

پیروزی نیوز - پریموف: زاید 3 تا زد؛ من به استقلال 4 گل میزنم

به گزارش سایت پیروزی دیلی، ولادیمیر پریموف در گفت و گو با خبرنگار کاپ در رابطه با شرایط خودش قبل از دربی پایتخت اظهار داشت: خدا را شکر من در شرایط خوبی هستم. مصدومیتی داشتم اما فعلا بهتر هستم و امروز بار دیگر این موضوع را پیگیری می کنم. 

*انگیزه زیادی دارم 
اگر قرار باشد که من در دربی بازی کنم، قطعا به زمین می روم و برای این اتفاق انگیزه دارم. من حتی می توانم به عنوان بازیکن تعویضی به میدان بروم. به هر حال من یک بار در بازی رفت این اتفاق را تجربه کردم و حتی یک گل زدم که داور آن را مردود اعلام کرد. دوست دارم دوباره این بازی را تجربه کنم. 

*شاید 4 گل به استقلال بزنم! 
شنیدم که قبلا بازیکنی به نام ایمون زاید بوده که به عنوان یار تعویضی به زمین رفته و توانسته برای پرسپولیس 3 گل بزند. شاید من هم الان در شرایط او باشم و بتوانم 4 گل بزنم! انگیزه خوبی برای این بازی دارم و امیدوارم مثمرثمر باشم. 

*پرسپولیس با برانکو قهرمان است 
برانکو مربی خیلی خوبی است که تیم فوق العاده ای ساخته است. پرسپولیس در این فصل تمام تیمها را شکست داده و فقط در یک بازی باخته است. به نظرم صددرصد ما قهرمان می شویم. باید همین روند را ادامه دهیم تا چند هفته زودتر بتوانیم قهرمانی را جشن بگیریم. 

*هنوز هم 6 نشان می دهم 
من می دانم که ماجرای عدد 6 چیست و به خاطر همین نشان می دهم. پرسپولیس یک بار در دربی 6 گل به استقلال زده است و این باعث می شود تا پرسپولیسی ها برای استقلالی ها کری خوانی کنند. این بار هم می رویم که استقلال را شکست دهیم. 

*با همه بازیکنان رابطه خوبی دارم 
من با الکسی پلی یانسکی هم دوست نیستم!(با خنده) جدا از شوخی من با تمام بازیکنان و مربیان رابطه خوبی دارم. مثلا با رادوشوویچ و چوک هم زیاد صحبت می کنم. رادوشوویچ هم قطعا دروازه بان خوبی است که در پرسپولیس بازی می کند. برای او آرزوی موفقیت می کنم. 

*انتقادات برایم مهم نیست 
من نمی دانم این انتقادات را چه کسانی درباره من و الکسی می نویسند. این مسائل خیلی برای من مهم نیست و اصلا به آنها نگاه هم نمی کنم. 

*برای هواداران بازی می کنیم 
حمایت تماشاگران می تواند مهمترین اتفاق در تیم ما باشد چون ما برای هواداران بازی می کنیم. امیدوارم تا پایان فصل هواداران در تمام بازیها ما را همراهی کنند. 

*اوکراین به جام جهانی می رود 
تیم ملی اوکراین الان در شرایط خوبی است تا بتواند به جام جهانی راه پیدا کند. در لیگ فوتبال اوکراین نیز مشکلاتی به خاطر شرایط کشور وجود دارد اما در هر صورت فوتبال راهش را ادامه می دهد. 

*از بازی ایران مقابل آرژانتین لذت بردم 
من حتی قبل از اینکه به فوتبال ایران بیایم طبیعتا فوتبالیست هایی مثل علی دایی، کریم باقری و علی کریمی را می شناختم. بازی ایران و آرژانتین را هم در جام جهانی 2014 از ایران دیدم و لذت بردم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه