همراه ما باشید

وحید امیری دربی رفت را به دلیل مصدومیت از دست داد و روز یکشنبه این فرصت را خواهد داشت که اولین دربی اش را تجربه کند.

امیری: از لقب سلطان شش‌قدم خوشم آمد /تلاش می کنم بهترین بازیم را دربی انجام دهم

امیری: از لقب سلطان شش‌قدم خوشم آمد /تلاش می کنم بهترین بازیم را دربی انجام دهم

پیروزی نیوز - امیری: از لقب سلطان شش‌قدم خوشم آمد /تلاش می کنم بهترین بازیم را دربی انجام دهم

به گزارش پیروزی دیلی،وحید امیری در بازی برابر تراکتورسازی یکی از بهترین بازیکنان میدان بود و توانست علاوه بر گل زدن، در این مسابقه بسیار خوب ظاهر شود. او حالا خودش را آماده می‌کند تا در اولین داربی به میدان برود. امیری در خصوص شرایط این روزهای خود گفتگویی داشته که در ادامه می خوانید:


 پرسپولیس برد شیرینی را در برابر تراکتور به دست آورد.

واقعا بازی خوبی بود و فکر می‌کنم لیاقت این برد را داشتیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به ثمر برسانیم که این اتفاق نیفتاد. مهم سه امتیاز بود که توانستیم با کسب آن فاصله‌مان را در صدر بیشتر کنیم. البته تراکتورسازی هم تیمی پر از مهره بود اما ما کاری کردیم که آنها نتوانستند خودشان را نشان دهند.


با این شرایط پرسپولیس را باید قهرمان لیگ دانست.

هدف ما خیلی بزرگ است و تا قهرمانی قطعی نشود نباید کارمان را تمام شده بدانیم. هنوز بازی‌های زیادی تا پایان فصل باقی مانده است. باید هر بازی را با قدرت ظاهر شویم.


 بعد از این بازی به تو لقب سلطان شش‌قدم داده‌اند.

واقعا از این بابت بسیار خوشحال هستم که چنین لقبی به من داده‌اند. امیدوارم بتوانم در هر بازی به تیم کمک کنم تا هواداران هم با خوشحالی ورزشگاه را ترک کنند.


 پرسپولیس در آستانه بازی با استقلال کامیابی‌نیا را از دست داد.

کمال یکی از مهره‌های تأثیرگذار ما است و جای خالی‌اش حس می‌شود و باید جای خالی او را که البته پر نمی‌شود را یک جوری پر کنیم. البته باید این را هم بگویم که در پرسپولیس بازیکنان بسیار خوبی حضور دارند و امیدوارم بتوانیم جای خالی کمال را پر کنیم.


روز یکشنبه شهرآورد پایتخت را برگزار خواهید کرد.

داربی بازی حساسی است اما برای ما سه امتیاز آن مهم است، هر چند که این بازی برای هواداران هم بسیار مهم است. امیدوارم با سربلندی از آن خارج شویم و بتوانیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم تا یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک‌تر شویم.


این اولین بار است که در داربی بازی خواهی کرد.

بازیکنان پرسپولیس و استقلال آرزو دارند در شهرآورد باشند و این بازی را ببرند. من در داربی رفت نتوانستم برای پرسپولیس بازی کنم اما تلاش می‌کنم بهترین بازی خودم را در داربی انجام دهم و خوشحالم که اولین داربی‌ام را تجربه می‌کنم.


درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه