همراه ما باشید

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: شما روش و منش من را می دانید اینکه یک نفر از بغل خیابان رد شده و حرفی زده را از من نپرسید

طاهری:درباره بمب نقل و انتقالات از من نپرسید

طاهری:درباره بمب نقل و انتقالات از من نپرسید

پیروزی نیوز - طاهری:درباره بمب نقل و انتقالات از من نپرسید


به گزارش پیروزی دیلی؛ علی اکبر طاهری درباره پیروزی با ارزش تیمش برابر فولاد خوزستان اظهار داشت:الحمدالله این بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. بنده باید به هواداران پرسپولیس که با اتحاد خود تیم را حمایت کردند. تبریک بگویم. امیدوارم خنده های آنها تا پایان مسابقات ادامه داشته باشد. امروز صحنه های زیبایی در مسابقه دیدیم. رقابت مردانه ای بود و مطالب حاشیه ای کمتری نسبت به گذشته شنیدیم. ورزش و فوتبال باید ابزاری باشد برای پیاده سازی اعتقادات ما ایرانی های مسلمان. ما باید همیشه شأن و منزلت هواداران مان را در نظر بگیریم و به آن احترام بگذاریم.
 وی درباره صحبت های چند روز اخیر مبنی بر استعفای مدیران پرسپولیس به دلیل مشکلات مالیاتی بیان داشت: به نظر من رویکرد مسوولان نسبت به این مساله رویکرد خوبی نبوده است. بنده از یک سال پیش در صحبت هایم گفته ام که بحث معوقات باید جدی گرفته شود زیرا این بحث آسیبی جدی برای پرسپولیس بوده است. امیدوارم عزیزان مان رویکردشان را عوض کنند زیرا در یک مقطع کوتاه نمی توان این مطالبات انباشته را از بین برد. سبقه مدیریتی ما می گوید که نمی شود. حالا که تیم روی غلطک افتاده نباید با چنین مسایلی هواداران مان را نگران کنیم. عزیزان وقتی می بینند ما یک مدل درآمدزایی ایجاد کردیم فکر می کنند پرسپولیس پول مازاد به دست آورده است.
طاهری درباره صحبت های اخیر اعضای هیات مدیره پرسپولیس که گفته اند اگر کاری از دست شان برنیاید استعفا می دهند گفت : این مطلب شامل حال همه اعضا می شود هر مدیری وظیفه خود می داند کاری کند اما یک جاهایی باید دیگران هم کمک کنند و اگر کمک نکنند مشکلات پرسپولیس جدی تر خواهد شد.
سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره شیطنت برخی رسانه های عربستانی و اعلام این موضوع که پرسپولیس قصدمیزبانی از الهلال در مالزی را دارد خاطرنشان کرد: خود شما می گویید شیطنت. ما جایی به نام مالزی را انتخاب نکرده ایم. از همه می خواهم مطالبی که وجاهت ندارد را مورد توجه قرار ندهند.
طاهری در پاسخ به این سوال که آیا پاسخی به بیانیه تند امروز کی روش علیه برانکو ارایه نمی دهند گفت: من نه این بیانیه را خوانده ام و نه چیزی شنیده ام.اجازه بدهید اول آن را ببینم . بنده فقط می گویم که باشگاه پرسپولیس و تیم ملی محبوب دل هواداران هستند. مربیان سرشناس می توانند به فوتبال ما کمک کنند و تمام ارکان فدراسیون فوتبال و تیم ملی برای ما قابل احترام هستند. آقای کی روش هم مربی محترم تیم ملی هستند اما به عقیده من بردن مسایل فنی روی آنتن کار درستی نیست. مسوولان باید مکان خاصی را در نظر بگیرند تا مسایل فنی آنجا مطرح شود. روی آنتن باید اتفاقات خوشحال کننده و امیدبخش را مطرح کرد تا مردم و هواداران نگران نشوند. بنده با آقای تاج چندین جلسه داشتم و خود ایشان هم مصر هستند که بحث های فنی در جایگاه دیگری غیر از آنتن مطرح شود.
وی درباره پست اینستاگرامی یکی از افراد داخل باشگاه که مدعی شده امشب بمبی منفجر می شود گفت: شما روش و منش من را می دانید اینکه یک نفر از بغل خیابان رد شده و حرفی زده را از من نپرسید. هرکسی صحبتی کرده از خودش آن را بپرسید. تا امروز نشده که کسی به من بگوید فلانی شایعه ای را مطرح کرده و من هم به آن شایعه پاسخی داده باشم. یکسری بازیکن مدنظر باشگاه هستند که ما با آنها مشغول مذاکره هستیم و هرگاه نهایی شد به هواداران مان اعلام می کنیم.
سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره جلسه روز گذشته اش در فدراسیون فوتبال با موضوع بلیت فروشی گفت: ما امروز هم جلسه داشتیم. همه اذعان دارند که بلیت فروشی باید به این دو باشگاه واگذار شود اما اقدامی صورت نمی گیرد. امروز همه باشگاه ها جز استقلال و پرسپولیس خودشان بلیت فروشی می کنند. هفته های زیادی از لیگ سپری شده و همینطور سپری می شود و درآمدهایی که می توانند به دو باشگاه برسد از دست می رود اما متاسفانه کسی به این موضوع توجه نمی کند. طاهری در پایان گفت: از هواداران عزیزمان که همیشه تیم را حمایت کرده اند خواهش می کنم اگر به 3090 وصل هستند با ارسال عدد 66 یا 56 حمایت خودرا بیشتر کنند. آنهایی هم که وصل نیستند متصل شوند زیرا رقم ناچیز ماهی 6هزار تومان بار زیادی را بر سبد هزینه های آنها اضافه نمی کند. ضمنا از آنها خواهش می کنم در موسسه مالی کوثر حساب باز کنند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه