همراه ما باشید

پیشکسوت پرسپولیس گفت:هیچ وقت ندیدم و نشنیدم دستوری مبنی بر مساوی شدن این بازی ابلاغ شود.

میناوند: مگر می شود طارمی دروازه خالی را بیرون بزند؟

میناوند: مگر می شود طارمی دروازه خالی را بیرون بزند؟

پیروزی نیوز - میناوند: مگر می شود طارمی دروازه خالی را بیرون بزند؟


به گزارش پیروزی دیلی، مهرداد میناوند درباره برگزاری مراسم ضیافت شام مشترک میان پرسپولیس و استقلال در آستانه دربی اظهار داشت:این کار از لحاظ روحی و روانی تیم ها را دچار مشکل می کند.ترتیب دادن ضیافت دیشب از طرف اسپانسر مشترک پرسپولیس و استقلال، اصلا حرفه ای و منطقی نبود. مربی می خواهد تیمش متمرکز شود بعد یک دفعه می بیند که بازیکنانش با سرمربی حریف دارند حرف می زنند.

وی ادامه داد:کاش بازی که تمام می شد این مراسم را برگزار می کردند.یا اصلا مراسم را برای هر تیم به صورت جداگانه برگزار می کردند که این همه حرف و حدیث پیش نیاید.خدا شاهد است از دیشب هواداران پرسپولیس صفحه من در فضای مجازی را بمباران کرده اند که چرا این مراسم برگزار شده است.همین شام خوردن در کنار هم تاثیر منفی روی افکار عمومی خواهد داشت.البته بنده موضوع توافق روی تساوی و شایعه هایی از این دست را بطور کامل رد می کنم، به عنوان بازیکنی که بارها دربی را تجربه کرده است هیچ وقت ندیدم و نشنیدم دستوری مبنی بر مساوی شدن این بازی ابلاغ شود.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد:مگر می شود مهدی طارمی تک به تک شود و توپ را بیرون بزند؟این حرف ها نیست و حداقل من باور نمی کنم اما برگزاری چنین مراسمی شایعات را در فضای مجازی افزایش داده است.

میناوند افزود:با همه این حرف ها به نظر من پرسپولیس از این مسابقه چیزی جز پیروزی نمی خواهد و مساوی به هیچ یک از پرسپولیسی ها نمی چسبد.شک ندارم کادر فنی روی مسائل روحی و روانی روی تیم در این دو،سه روز تمرکز زیادی خواهد کرد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه