همراه ما باشید

مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وزیر ورزش قول‌هایی مبنی بر جذب اسپانسر و در اختیار دادن یک ورزشگاه به ما داد.

ناصر ابراهیمی: وزیر ورزش قول‌هایی به ما داد/ طارمی مثل مدیرروستا است!

ناصر ابراهیمی: وزیر ورزش قول‌هایی به ما داد/ طارمی مثل مدیرروستا است!

پیروزی نیوز - ناصر ابراهیمی: وزیر ورزش قول‌هایی به ما داد/ طارمی مثل مدیرروستا است!

به گزارش سایت پیروزی دیلی، ناصر ابراهیمی در مورد دیدار هیئت رئیسه کانون مربیان فوتبال با وزیر ورزش اظهار داشت: سنگ بنای این کانون از نزدیک به 50 سال پیش گذاشته شده اما تنها چند سال است که به ثبت رسیده است. با این وجود فدراسیون فوتبال هنوز ما را به رسمیت نمی‌شناسد. بیژن ذوالفقارنسب که مشاور وزیر ورزش است ملاقاتی را با مسعود سلطانی‌فر هماهنگ کرد. جلسه مثبتی بود و وزیر ورزش قول‌هایی مبنی بر جذب اسپانسر و در اختیار دادن یک ورزشگاه به ما داد.

 وی با اشاره به تساوی خانگی پرسپولیس مقابل لخویا قطر در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: فکر می‌کنم بازیکنان پرسپولیس مغرور شده‌اند. این تیم نیمکت خوبی ندارد. زمان ما اینقدر نیمکت‌نشینان بزرگی داشتیم که اصلا روی‌مان نمی‌شد به نیمکت نگاه کنیم. 

 مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس در مورد خراب کردن پنالتی توسط مهدی طارمی تصریح کرد: طارمی مثل اصغر مدیرروستا، متخصص گرفتن پنالتی است. وقتی طارمی بلند شد یک بطری آب روی سر خودش ریخت و به بقیه بازیکنان گفت «کسی پنالتی می‌زند؟» زمانی هم که پشت ضربه ایستاد چشمانش داشت از حدقه درمی‌آمد. ضربه را هم بلند زد، در حالی که اگر زمینی می‌زد گل می‌شد چون دروازه‌بان‌ها برای شیرجه زدن روی توپ‌های بلند مشکلی ندارند. 

 وی با اشاره به توهین مهدی طارمی به یک خبرنگار گفت: پدرِ طارمی، دستیار من بود. یک بار پسرش (مهدی طارمی) را سرِ تمرین آورد و همان زمان گفتم او بازیکن بزرگی می‌شود اما این بازیکن باید خویشتن‌دار باشد چون با توهین، شخصیت خود را خراب می‌کند. همین الان می‌توانم به یحیی گل‌محمدی یا امیر قلعه‌نویی زنگ بزنم و بازیکن معرفی کنم چون وقتی به بازیکن نگاه می‌کنم، متوجه می‌شوم چه خواهد شد. وقتی علی کریمی را دیدم، او را به پروین معرفی کردم و بی هیچ واسطه و دلالی، کریمی را پرسپولیسی کردیم. 

 مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: باشگاه‌های ایرانی ما مثل تیم ملی در آسیا طلسم شده‌اند. کار پرسپولیس برای صعود سخت است چون تیم‌های عربی پول‌های زیادی برای جذب بازیکنان خارجی خرج می‌کنند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه