همراه ما باشید

  پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فضای رفاقتی در پرسپولیس باعث شد «سروش» خیلی زود خودش را پیدا کند و در ترکیب تیم جا بیفتد .  

طارمی این فصل هم آقای گل می‌شود/ فضای رفاقتی پرسپولیس باعث شد «سروش» خودش را پیدا کند

طارمی این فصل هم آقای گل می‌شود/ فضای رفاقتی پرسپولیس باعث شد «سروش» خودش را پیدا کند

پیروزی نیوز - طارمی این فصل هم آقای گل می‌شود/ فضای رفاقتی پرسپولیس باعث شد «سروش» خودش را پیدا کند

به گزارش پیروزی دیلی، فرشاد پیوس در مورد عملکرد مهدی طارمی در تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: طارمی این فصل هم آقای گل لیگ می‌شود و در این موضوع شک ندارم. فکر می‌کنم او می‌تواند در فصل جاری بیش از 15 گل به ثمر برساند. طارمی در حال حاضر 10 گل زده و با توجه به اینکه 10 بازی دیگر باقی مانده، می‌تواند بیشتر از 15 گل هم بزند.

وی با اشاره به نمایش خوب سروش رفیعی در دیدار مقابل تراکتورسازی گفت: از بس فضای رقابتی خوبی در پرسپولیس وجود دارد که این فضا باعث شد «سروش» خیلی زود خودش را پیدا کند و در ترکیب تیم جا بیفتد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره اختلاف کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ تصریح کرد: من نمی‌خواهم در دعوای این دو دخالت کنم اما این دو باید مشکلات خود را حل کنند. از طرف دیگر باید این دعوا را رها کنند چون ادامه آن هیچ سودی برای فوتبال ایران ندارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر خیلی‌ها حق را به برانکو می‌دهند و بهتر است کی‌روش هم به خاطر پرسپولیس و هواداران پرسپولیس، این موضوع را تمام کند چون تیم ملی هم بدون پرسپولیسی‌ها نمی‌تواند به خوبی به کار خود ادامه دهد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه