همراه ما باشید

سرمربی تیم جوانان پرتغال به تمجید از عملکرد تیم جوانان ایران پرداخت و گفت: از بازی خوب بازیکنان ایران سورپرایز شدم.

پیکه: از بازی خوب بازیکنان ایرانی سورپرایز شدم/ فکر نمی‌کردم آنها تا این حد خوب فوتبال بازی کنند

پیکه: از بازی خوب بازیکنان ایرانی سورپرایز شدم/ فکر نمی‌کردم آنها تا این حد خوب فوتبال بازی کنند

پیروزی نیوز - پیکه: از بازی خوب بازیکنان ایرانی سورپرایز شدم/ فکر نمی‌کردم آنها تا این حد خوب فوتبال بازی کنند

به گزارش پیروزی دیلی، پیکه پس از پیروزی دو بر یک پرتغال مقابل تیم جوانان ایران، اظهار داشت: ما در بازی‌های اول و دوم هم عقب افتاده بودیم و بازیکنان ما مدام تلاش کردند که بتوانند به بازی برگردند. در بازی مقابل ایران، این کار را به خوبی انجام دادیم.

وی با اشاره به دیدار تیمش مقابل کره‌جنوبی در مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی، خاطرنشان کرد: کره‌جنوبی تیم قدرتمند و خطرناکی است. می‌دانیم که کره‌جنوبی چقدر سازمان‌دهی شده است. آنها میزبان هستند و بازی با میزبان کار سختی است، اما ما برای بردن به میدان می‌رویم. همه توان‌مان را به کار می‌گیریم، اما می‌دانیم که کره جنوبی تیم خوبی است. دیدار کره‌جنوبی - پرتغال، بازی خوبی خواهد بود.

سرمربی تیم جوانان پرتغال در مورد مصدومیت کاپیتانش در دیدار گذشته گفت: برای ما شکل تیمی مهم است. ما متکی به بازیکن خاصی نیستیم. در آن بازی هم بدون کاپیتان‌مان توانستیم پیروز شویم.

وی با تمجید از عملکرد تیم ایران و بازیکنان ایرانی پرداخت و تصریح کرد: ایران یک خط دفاعی بسیار خوب و سازمان‌دهی شده‌ای داشت. بازیکنان ایرانی هم تاکتیکی و تکنیکی بودند و من فکر نمی‌کردم که تیم ایران تا این حد خوب فوتبال بازی کند. آنها در دفاع بسیار خوب بودند و من هم زمانی که این بازی خوب بازیکنان ایرانی را دیدم، سورپرایز شدم.

پیکه در پاسخ به این سوال که چه ارزیابی از عملکرد کلی تیم‌تان در جام جهانی دارید، یادآور شد: ما در دو بازی اول نا امید کننده نتیجه گرفتیم، اما در بازی سوم شکل خودمان را پیدا کردیم. تیم ما امروز مقابل ایران یک فوتبال متفاوت ارائه داد و سعی کرد بازی خوبی به نمایش بگذارد. امروز برای نتیجه گرفتن جنگیدیم و در بازی با کره‌جنوبی هم همین‌ کار را انجام خواهیم داد.

سرمربی تیم جوانان پرتغال ادامه داد: تمام تلاش‌مان را برای ریکاوری تیم انجام می‌دهم که در بهترین شرایط باشیم. دیروز که بازی انگلیس و کره‌جنوبی را تماشا کردیم .دیدیم که آنها تیم خوبی هستند و شانس زیادی دارند. ما برای جنگیدن و نتیجه گرفتن مقابل کره‌جنوبی آماده هستیم.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه هدف نهایی پرتغال از حضور در جام جهانی چیست، گفت: هنوز بازی‌های زیادی باقی مانده است. جام بزرگ و سختی است. بازی‌ها سریع انجام می‌شود، اما مقابل کره‌‌جنوبی که قدرتمند است، می‌جنگیم که کیفیت خودمان را نشان بدهیم . هنوز بازی‌های زیادی باقیمانده است که ما بخواهیم در این مورد اظهار نظر کنیم.

پیکه با اشاره به دیدار تیم‌های پرتغال و کره‌جنوبی در جام جهانی 2002، خاطرنشان کرد: من آن بازی را به یاد می‌آورم. بازی سختی بود. کره‌جنوبی بازیکنان سرعتی دارد. من درباره حضور هواداران در ورزشگاه نگران نیستم، چون امکانات خوبی در اینجا وجود دارد. ما امکانات خودمان را هم داریم.

سرمربی تیم جوانان پرتغال امکانات موجود در کشور کره‌جنوبی را مطلوب دانست و عنوان کرد: ما به اینجا آمدیم که لذت ببریم و باید هم لذت ببریم. از بودن در کره‌جنوبی خوشحالیم و می‌رقصیم، چون مردم بسیار مهربان، امکانات زیاد و غذای خوب در کره‌جنوبی وجود دارد. به همین خاطر باید در اینجا بمانیم و برای نتیجه بجنگیم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه