همراه ما باشید

مهدی طارمی در آخرین تمرین این تیم در تهران دچار مصدومیت شد اما با توجه به انگیزه‌هایش برای موفقیت برابر لخویا در بازی برگشت بلافاصله به تمرین بازگشت.

بی‌اعتنایی طارمی به مصدومیت با انگیزه‌ی گلزنی

بی‌اعتنایی طارمی به مصدومیت با انگیزه‌ی گلزنی

پیروزی نیوز - بی‌اعتنایی طارمی به مصدومیت با انگیزه‌ی گلزنی

به گزارش پیروزی دیلی، مهاجم آقای گل پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا برای دیدار مجدد برابر لخویا لحظه شماری می‌کند تا نقش خود در حذف نماینده قطر را به پایان برساند. مهدی طارمی که در بازی رفت دو تیم و در تهران فرصت داشت تا با گلزنی از روی نقطه پنالتی تا حدود زیادی شانس صعود پرسپولیس را افزایش دهد با بدشانسی مواجه شد و قاسم برهان ضربه‌اش را مهار کرد. با این حال او با این انگیزه طی روزهای اخیر تمریناتش را دنبال کرده تا بتواند نقشی در حذف شاگردان بلماضی را ایفا کند.


در آخرین تمرین پرسپولیس در تهران که در مجموعه خیریه عمل و روز گذشته برگزار شد، این مهاجم دچار مصدومیت شد اما بعد از لحظاتی که تحت نظر کادرپزشکی قرار داشت، بلافاصله به تمرینات گروهی اضافه شد و اینچنین بی مهابا برای نمایش توانمندی‌هایش تلاش کرد. طارمی که نشان داده برای جبران اشتباهاتش آمادگی دارد، اینبار نیز می‌خواهد جبران پنالتی از دست رفته‌اش را برابر لخویا به انجام برساند و باید دید در فاصله 4 روز مانده به این جدال حساس او قادر خواهد بود انگیزه‌هایش را برای موفقیت برابر این حریف افزایش دهد و یکی از حساس‌ترین گل های خود با پیراهن پرسپولیس را ثبت کند یا خیر. گلی که می‌تواند پرسپولیس را بعد از مدت‌ها از مرحله یک هشتم به جلوتر روانه کند و آنها را در جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان قرار دهد و تنها سه گام با بزرگترین افتخار فاصله داشته باشند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه