همراه ما باشید

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما درباره یک نفر صحبت نمی‌کنیم، الان بحث تیم مطرح است و این تیم برای من یادآور دوران طلایی پرسپولیس است.

محرمی: پرسپولیس به دوران طلایی خود برگشته است

محرمی: پرسپولیس به دوران طلایی خود برگشته است

پیروزی نیوز - محرمی: پرسپولیس به دوران طلایی خود برگشته است

به گزارش سایت پیروزی دیلی، مجتبی محرمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال در هفته دربی 84 اظهار داشت: اول از همه جا دارد به استقلال بابت پیروزی مقابل نماینده قطری تبریک بگویم. 
 وی ادامه داد: استقلال نشان داد نماینده شایسته‌ای برای ایران است و امیدوارم در بازی‌های پیش رویش در لیگ فهرمانان آسیا هم موفق باشد.  
پیشکسوت تیم پرسولیس تأکید کرد: دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال همیشه مشکل بوده است. این 2 تیم از لحاظ روحی و روانی کاملاً آماده هستند ولی پرسپولیس آماده‌تر است. 
 محرمی در خصوص شرایط بازیکنان جدید پرسپولیس تصریح کرد: ما درباره یک نفر صحبت نمی‌کنیم، الان بحث تیم مطرح است و این تیم برای من یادآور دوران طلایی پرسپولیس است. 
 وی در پایان گفت:‌ شرایط بازی در دربی کاملا متفاوت است و امکان دارد یک بازیکن خیلی خوب در روز دربی عملکرد خوبی نداشته باشد و برعکس. بدون شک مطمئنم دربی را می‌بریم و همین‌طور قهرمان لیگ می‌شویم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه