همراه ما باشید

در حالی که تنها دو روز به زمان برگزاری دیدار برگشت لخویا برابر پرسپولیس باقی مانده وضعیت مهاجم سرشناس تیم قطری در هاله‌ای از ابهام است.

علامت سوال بزرگ لخویا قبل از دیدار برابر پرسپولیس

علامت سوال بزرگ لخویا قبل از دیدار برابر پرسپولیس

پیروزی نیوز - علامت سوال بزرگ لخویا قبل از دیدار برابر پرسپولیس

به‌ گزارش ‌پیروزی دیلی ‌و ‌به نقل از الرای، لخویا در یکی از حساس‌ترین بازی‌های دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، سه‌شنبه  در ورزشگاه خانگی خود از تیم فوتبال پرسپولیس  پذیرایی خواهد کرد.

یکی از تاثیرگذارترین و کلیدی‌ترین بازیکنان لخویا که حضور او برای دیدار حساس سه‌شنبه شب در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، یوسف العربی بهترین گلزن لیگ ستارگان قطر است که بازی رفت را به خاطر آسیب دیدگی از دست داد.

روزنامه الرای قطر یوسف العربی را علامت سوال بزرگ لخویا قبل از دیدار برابر تیم فوتبال پرسپولیس دانست و نوشت که هنوز وضعیت این بازیکن مشخص نشده است.

در گزارش الرای آمده است که کادر فنی لخویا دوست ندارد که درباره العربی ریسک کند، چرا که هنوز آسیب دیدگی او بهتر نشده و ممکن است که در صورت بازی کردن برابر پرسپولیس وضعیتش بدتر شود و زمان بیشتری دور از میادین باشد.

اما  عبدالله المعز در تمرینات شرکت کرد و می‌تواند  در دیدار برگشت به میدان رود.

در تمرین شب شنبه‌ی لخویا، همه اعضای و مدیران این باشگاه قطری شرکت کردند تا روحیه بازیکنان را برای دیدار برگشت بالا برند.

دیدار رفت دو تیم در ورزشگاه آزادی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه