همراه ما باشید

اگر ماجرای مالکیت ناصر شفق بر باشگاه تراکتورسازی اثبات شود، باید پرسید با حضور ۱۰ بازیکن سرباز در این تیم سرنوشت سرخ های تبریز در فصل آتی چگونه رقم خواهد خورد؟

مالک جدید و سرنوشت نامعلوم 10 سرباز تراکتور!

مالک جدید و سرنوشت نامعلوم 10 سرباز تراکتور!

پیروزی نیوز - مالک جدید و سرنوشت نامعلوم 10 سرباز تراکتور!

به گزارش پیروزی دیلی، حالا که بحث مالکیت ناصر شفق بر تراکتورسازی پیش آمده آینده این باشگاه به خطر افتاده است. جدا از مسائل مدیریتی که با حضور شفق در تراکتورسازی پیش خواهد آمد، موضوع سربازان این تیم بحث مهمی است که باید پیگیری شود. 


اگر ناصر شفق مالک تراکتورسازی باشد و این باشگاه وابسته به بنیاد تعاون سپاه نباشد، طبیعتا امکان حضور بازیکن سرباز هم در یک تیم خصوصی وجود ندارد. بر این اساس حداقل ۱۰ بازیکن فعلی تراکتورسازی باید به تیم های دیگر منتقل شوند آن هم در شرایطی که این باشگاه امکان فعالیت در فصل نقل و انتقالات را نخواهد داشت و طبیعتا نمی تواند بازیکن جدیدی جذب کند. در این شرایط تراکتورسازی چطور می تواند با مالکیت ناصر شفق در فصل آتی حضور پیدا کند و در فهرست این تیم اسامی چه بازیکنانی قرار می گیرد؟


متاسفانه با این وضعیت می‌توان گفت در صورت مالکیت ناصر شفق و جدایی ۱۰ بازیکن عملا تراکتورسازی امکان حضور در مسابقات لیگ برتر را به دلیل نداشتن بازیکن کافی پیدا نمی کند.


در حال حاضر هادی محمدی ، مهدی شریفی ، محمدرضا مهدی زاده ، علی طاهران، محمد مسلمی پور ، مهدی محمدی ، عارف آغاسی ، محمدامین بهرامی ، امیر نصر آزادانی ، فاخر تهامی ۱۰ بازیکن سرباز تراکتورسازی محسوب می شوند که در صورت مالکیت ناصر شفق طبیعتا باید به باشگاه های نظامی دیگر ملحق شده و از تراکتورسازی جدا شوند.درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه