همراه ما باشید

تا دقیقه 86 بازی پرسپولیس و تراکتورسازی، ترکیب پرسپولیس برای دربی هم قطعی به نظر می‌رسید.

برنامه برانکو برای دربی: علیپور فیکس می‌شود؟

برنامه برانکو برای دربی: علیپور فیکس می‌شود؟

پیروزی نیوز - برنامه برانکو برای دربی: علیپور فیکس می‌شود؟

به گزارش سایت پیروزی دیلی، تیم برانکو، نمایش خوبی در مهمترین بازی فصل داشت و دلیلی نبود برانکو، بخواهد این ترکیب را بهم بزند اما درگیری کمال و حاتمی همه چیز را بهم ریخت. کمال محروم شده، پرسپولیس جانشینی برایش ندارد، برانکو باید یکی از بازیکنان ترکیب اصلی را جانشین او کند و تغییرات زیادی در تیمش به وجود بیاورد. 
 بر اساس آخرین تمرینات و خبرها، حسین ماهینی تبدیل به گزینه اصلی جانشینی کمال در دربی شده. در صورتی که ماهینی از پست تخصصی به پست هافبک دفاعی منتقل شود، برانکو دو گزینه برای پر کردن جای خالی او خواهد داشت. استفاده از صادق محرمی در پست دفاع راست، با توجه به تجربه کم او بعید به نظر می‌رسد. احتمالا برانکو رامین را دوباره به پست مدافع راست منتقل می‌کند. 
 برگرداندن رضاییان به پست مدافع راست، برانکو را مجبور به یک تغییر دیگر خواهد کرد. یا محسن ربیع‌خواه دوباره به سمت چپ دفاع برگردد و فرشاد احمدزاده هافبک راست پرسپولیس باشد، یا احمدزاده مثل بازی با تراکتورسازی در پست مدافع چپ باقی بماند و وحید امیری به خط هافبک کمک کند. 
با حضور وحید امیری در خط هافبک، علیپور دوباره به خط حمله برمی‌گردد. اشتباه کامیابی‌نیا در بازی با تراکتورسازی، تاوان سنگینی برای پرسپولیس و برانکو داشته است. تاوانی که نظم هفته‌های اخیر سرخپوشان را بهم ریخته و برانکو را مجبور کرده با 4 یا 5 تغییر در جای بازیکنانش، جای خالی او را پر کند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه