همراه ما باشید

سرپرست نفت تهران گفت: هواداران پرسپولیس این فصل هم از نظر مالی و هم روحی روانی همه جوره پشت تیم‌شان بودند.

خلیلی: استقلال روحیه گرفته، اما دربی را می‌بازد/ پرسپولیس آرامش خود را مدیون هواداران است

خلیلی: استقلال روحیه گرفته، اما دربی را می‌بازد/ پرسپولیس آرامش خود را مدیون هواداران است

پیروزی نیوز - خلیلی: استقلال روحیه گرفته، اما دربی را می‌بازد/ پرسپولیس آرامش خود را مدیون هواداران است

به گزارش پیروزی دیلی، محسن خلیلی در مورد برد 2 بر یک تیمش در بازی با پیکان اظهار داشت: بعد از چند هفته ناکامی عزم خود را جزم کرده بودیم تا مقابل پیکان به سه امتیاز برسیم و به همین خاطر هم هفته گذشته بیشتر سعی کردیم روی مسائل روحی و روانی بازیکنان کار کنیم که خوشبختانه این امر جواب داد و به آنچه می‌خواستیم رسیدیم.

بدشانس بازیکنان ما را کلافه کرده بود
وی با بیان اینکه تیمش چند هفته‌ای دچار بدشانسی شده بود، یادآور شد: ما در بازی‌های قبل از نظر فنی عملکرد بدی نداشتیم و فقط بدشانس بودیم که نتیجه نمی‌گرفتیم و همین موضوع بازیکنان را به نوعی کلافه کرده بود. به هر شکل مقابل پیکان دو گل زیبا به ثمر رساندیم، هرچند که حریف تیم دست‌وپا بسته‌ای نبود و از هر نظر شرایط خیلی خوبی داشت.

تیر دروازه و فراهانی به کمک ما آمدند
سرپرست تیم فوتبال نفت درباره دو توپی که در بازی تیمش با پیکان به تیر دروازه میلاد فراهانی برخورد کرد، خاطر نشان کرد: بله، ما تا حدی هم خوش‌شانس بودیم که ضربات بازیکنان حریف در دو صحنه به تیر دروازه برخورد کرد. البته یک توپ را هم فراهانی به زیبایی مهار کرد تا نقش مهمی در این برد داشته باشد. همان‌طور که گفتم این بازی بسیار نزدیک بود و تیمی برنده شد که فرصت‌طلب‌تر و باهوش‌تر عمل کرد.

پرسپولیس مدیون هوادارانش است
مهاجم پیشین پرسپولیس همچنین درباره دربی 84 گفت: جای خوشحالی دارد که پرسپولیس بعد از چند سال دوباره اوج گرفته و به نوعی در بهترین روز‌های خود به سر می‌برد. من دلیل موفقیت پرسپولیس را در چند عامل می‌بینم. اول از همه آرامشی که در این تیم حاکم است و پرسپولیس این آرامش را مدیون هواداران با معرفت خود است. هواداران این تیم نه تنها به بهترین شکل حامی تیم خود بوده‌اند بلکه در مورد مسائل مالی هم کمک شایانی به باشگاه پرسپولیس کرده‌اند که کمتر کسی به آن اشاره دارد. در حال حاضر همه جا صحبت از این است که باشگاه پرسپولیس چه اسپانسر خوبی دارد، در حالی که  همین سامانه از سوی هواداران پرسپولیس تغذیه می‌شود. اگر هواداران پرسپولیس به این سامانه پیامک نزنند مسلماً اسپانسر باشگاه هم هیچ کمکی به تیم نمی‌کند.

برانکو عملکرد خیلی خوبی داشته است
خلیلی خاطرنشان کرد: بازیکنان پرسپولیس و مدیریت این باشگاه باید همه جوره ممنون هواداران باشند، چرا که اگر کمک‌های آنها نبود الان پرسپولیس این آرامش و پشتوانه مالی خوب را نداشت. حمایت‌های مالی هواداران باعث شده باشگاه پرسپولیس هم بتواند بازیکنان مدنظر کادرفنی را که همگی در بالاترین سطح فوتبال ایران قرار دارند، جذب کند و هم اینکه امکاناتی خوبی هم برای تیم فراهم شود تا کادرفنی کمترین دغدغه را داشته باشد. البته نباید از درایت کادرفنی پرسپولیس هم به سادگی گذشت. برانکو واقعاً عملکرد خوبی در پرسپولیس داشته است تا حدی که تیمش از لحاظ انسجام و مسائل تاکتیکی شرایط ایده‌آلی دارد.

استقلال روحیه گرفته اما برنده دربی پرسپولیس است
وی همچنین اوضاع استقلال را مناسب ارزیابی کرد و گفت: تیم منصوریان در نیم‌فصل دوم به مراتب بهتر از نیم‌فصل اول بوده و صعود این تیم به مرحله گروهی لیگ قهرمانانان آسیا هم از نظر روحی و روانی خیلی در استقلال تأثیرگذار بوده است. ضمن اینکه هواداران این تیم هم در بازی با السد ثابت کردند که پشت تیم‌شان هستند و این نشان می‌دهد دربی 84 از هر نظر حساس و تماشایی خواهد بود. انتظار من این است که پرسپولیس این بازی را ببرد، از این جهت که تیم از نظر انسجام و هماهنگی تیمی در شرایط ایده‌آل‌تری به سر می‌برد. هر چند در دربی اتفاقاتی در زمین رخ می‌دهد که غیرقابل تصور است.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه