همراه ما باشید

هافبک دفاعی ملی پوش پرسپولیس همچنان مدعی است تیمش سزاوار قهرمانی پیش از پایان لیگ است.

کامیابی‌نیا:5هفته‌ زودترقهرمان‌ می‌شویم

کامیابی‌نیا:5هفته‌ زودترقهرمان‌ می‌شویم

پیروزی نیوز - کامیابی‌نیا:5هفته‌ زودترقهرمان‌ می‌شویم

به گزارش پیروزی دیلی؛ کمال کامیابی نیا پس از پیروزی قاطع سرخپوشان مقابل فولاد گفت: من در پایان نیم فصل اول هم گفته بودم که در ادامه مسابقات با قدرت ظاهر می‌شویم و شانس مسلم قهرمانی هستیم و قبل از پایان فصل به قهرمانی خواهیم رسید.

 هافبک دفاعی متعصب پرسپولیس در این بازی با تاکید روی وعده قهرمانی این تیم گفت: من پیش از این هم گفته بودم که تمام تلاش خودمان را به کار خواهیم گرفت تا پیش از پایان فصل به قهرمانی برسیم و اکنون نیز حرفم را تکرار می کنم و در کنار هواداران، کادرفنی، مدیریت و بازیکنان تمام تلاش مان را خواهیم کرد تا 4-5 هفته مانده به پایان فصل به قهرمانی برسیم.

وی در خصوص دلایل عملکرد درخشان این تیم گفت: روند موفقیت آمیز ما از فصل گذشته شروع شد و با بدشانسی نتوانستیم به قهرمانی برسیم. با این حال با حفظ تیم در فصل گذشته و تقویت آن اکنون شرایط مناسبی داریم و برانکو ایوانکوویچ در کنار مدیریت باشگاه و تلاش بازیکنان و همراهی هواداران توانسته ایم به نتایج خوب برسیم.

 کامیابی نیا ادامه داد: در طول هفته تمرینات مناسبی را پشت سر می گذاریم و همین مساله عامل بزرگی برای ماست که بتوانیم بازی فوق العاده ای داشته باشیم. به نظرم ما در این بازی توانستیم سود بزرگی از آنالیز موفق فولاد خوزستان داشته باشیم. به خوبی نقاط ضعف و قدرت این تیم را شناسایی کردیم و در نهایت به ثمر رساندن گل در دقایق ابتدایی شیرازه آنها را برهم زد. کاملا به موقع گل زدیم.

 هافبک دفاعی ملی پوش پرسپولیس با تقدیر از بازیکنان و کادر باشگاهش در خصوص برپایی جشن تولدش گفت: روزهای خوبی را در پرسپولیس پشت سر می گذارم و اینجا جا دارد از باشگاه، محمودخان خوردبین و تمام بازیکنان تشکر ویژه داشته باشم. این اتفاق روحیه خوبی به من داد و در نهایت امیدوارم بتوانم هر روز برای تیم موثرتر باشم.

 

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه