همراه ما باشید

هافبک پرسپولیس گفت: برد مقابل تراکتور را فراموش کردیم و آماده دربی هستیم.

رونمایی ستاره پرسپولیس از سورپرایز برانکو در دربی

رونمایی ستاره پرسپولیس از سورپرایز برانکو در دربی

پیروزی نیوز - رونمایی ستاره پرسپولیس از سورپرایز برانکو در دربی

به گزارش سایت پیروزی دیلی، کمال کامیابی نیا درباره دربی پایتخت اظهار داشت: متاسفانه اتفاقاتی در بازی با تراکتور رخ داد که سبب محرومیت من شد اما خدا را شکر در این هفته بچه ها همگی با انگیزه کار کردند. 
وی افزود: فکر می کنم شرایط خوب ما در جدول سبب می شود که بچه ها با آرامش بیشتری به کار خود ادامه دهند. برانکو هم نکات لازم را گفته است. ما برد مقابل تراکتور را فراموش کردیم و آماده بازی هستیم. 
هافبک پرسپولیس بیان داشت: شرایط تیم ما خیلی خوب است. ما تیمی واقعی هستیم و در بازی با صبا بازیکنان ذخیره ما خیلی خوب کار کردند. وی درباره جانشین خود اذعان داشت: برای بازی روز یکشنبه برانکو یک سورپرایز دارد. من برای این بازیکن در روز یکشنبه بهترین ها را آروز می کنم.  
هافبک پرسپولیس اظهار داشت: ده هفته تا پایان لیگ مانده است و اگر خودمان را از الان قهرمان بدانیم بچه ها کمی در ادامه سست می شوند. صددرصد بچه ها با تمرکز کار می کنند و امیدواریم چند هفته تا پایان لیگ، هدیه ای خوب به هواداران بدهیم. بچه ها تمام تمرکز خود را روی این بازی و کسب 3 امتیاز آن گذاشته اند. 
کامیابی نیا درباره بازی سال گذشته که غایب بود و پرگل شد، گفت:امیدوارم سه امتیاز را کسب کنیم و اختلاف خودمان را افزایش دهیم. این بازی متفاوت از سایر مسابقات کشورمان است. امیدوارم در سالهای آینده این فرصت نصیبم شود که در دربی بازی کنم. 
وی افزود: ان شالله مثل بازی قبل که من نبودم این بازی پرگل شود. اما از شوخی گذشته فکر می کنم بازی فصل گذشته ما هر چند سال یک بار اتفاق می افتاد. مخصوصا این که الان دو تیم استقلال و پرسپولیس در آمادگی به سر می برند. چند شب قبل اسپانسر باشگاه ما مهمانی داد. این شائبه برای هواداران پیش آمد که تبانی رخ می دهد. اما من فکر می کنم یکشنبه به دلیل بازیکنان خوبی که در میدان هستند بازی زیبایی برقرار خواهد بود. من اطمینان خاطر می دهم که اصلا بحث تبانی و این حرفها نیست و امیدوارم بازی زیبایی انجام شود. 
هافبک پرسپولیس در خاتمه گفتگو با برنامه 2-4-4 اظهار داشت: خدا را شکر در این یک سال به تیم ملی دعوت می شدم و کی روش نظر مساعدی نسبت به من داشته است. امیدوارم روی نقاط ضعف خود کار کنم تا در تیم ملی هم جایگاهی مناسب برای خودم پیدا کنم. فکر می کنم مساله 3 کیلو اضافه وزن ما پرسپولیسی ها شوخی بوده است. هم تیم ملی در ادامه و هم پرسپولیس در لیگ قهرمانان بازیهای سختی دارند و امیدوارم تمام این مسایل ختم به خیر شود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه