همراه ما باشید

مهدی طارمی منتظر دربی 84 است تا باز هم مقابل استقلال گل بزند. از نظر او ، دربی با کری هایش جذاب است.

طارمی:دربی با کری هایش جذاب است/گل بزنم شادی ام را می بینید

طارمی:دربی با کری هایش جذاب است/گل بزنم شادی ام را می بینید

پیروزی نیوز - طارمی:دربی با کری هایش جذاب است/گل بزنم شادی ام را می بینید

به گزارش پیروزی دیلی،مهدی طارمی بی شک یکی از بهترین مهاجمان فوتبال ایران است. بازیکنی که در خط حمله پرسپولیس نیز بازیکنی کلیدی و بی جانشین محسوب می شود. برانکو ایوانکویچ حساب ویژه ای روی طارمی باز کرده تا او مقابل استقلال دوباره گل بزند. طارمی هم انگیزه فروانی دارد. او درباره دربی پیش رو گفت: برای این دربی، مثل بازی های قبل انگیزه فراوانی دارم. می خواهم باز هم گل بزنم. به همین دلیل هم هست که می گویم یک گل برای استقلال کنار گذاشته ام. با این گل می توانم هواداران پرسپولیس را خوشحال کنم و البته تیم نیز به موفیقت برسد.»

از نظر طارمی، دربی با کری هایش جذاب می شود. او می گوید:« نمی دانم چرا عده ای دوست ندارند بازیکنان کری بخوانند. به نظر من دربی با کری هایش جذاب و تماشاگرپسند از آب در می آید. مثلا من برای مهدی رحمتی کری می خوانم و او هم اگر برای من کری بخواند ناراحت نمی شوم. ما خارج از زمین دوستانی صمیمی برای هم هستیم اما داخل زمین تلاش می کنیم تا تیمهایمان موفق شوند. به اعتقاد من کری خوانی ایرادی ندارد و اگر بازیکنی هم برای تیم مثابل کری بخواند، دلیلیش این نیست که با آنها دشمنی دارد. این کری ها را باید به حساب جذابیت های فوتبال گذاشت.»

طارمی درباره اینکه چه شادی بعد از گلزنی دارد خبر از برنامه جدیدی داد و گفت: برنامه های خاصی دارم اما اگر گل زدم آنها را روی بازی خواهید دید. مثلا شادی بولینگی همراه سایر بازیکنان می تواند یکی از آنها باشد. یا شادی های دیگر. اجازه بدهید اول گل بزنم و بعد شادی ام را هم می بینید. فقط این را بگویم که برنامه های ویژه ای در سر داریم.

طارمی چه نتیجه ای را پیش بینی می کند؟ او در پاسخ می گوید:« نتیجه دربی را که نمی توان پیش بینی کرد اما هر تیمی دوست دارد بازی را ببرد و ما هم تلاش می کنیم به روند رو به رشد خود ادامه بدهیم. امیدوارم پرسپولیس این بازی را ببرد و مسیرش برای قهرمانی هموارتر شود.»

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه