همراه ما باشید

شب گذشته و پس از صرف شام سه بازیکن پرسپولیس برای دقایقی درباره دیدار مقابل فولاد و برنامه های هجومی شان به صحبت پرداختند.

صمیمیت ستاره های پرسپولیس با عضو جدید

صمیمیت ستاره های پرسپولیس با عضو جدید

پیروزی نیوز - صمیمیت ستاره های پرسپولیس با عضو جدید به گزارش پیروزی دیلی؛ مهدی طارمی و محسن مسلمان مدتی است به دوقلوهای پرسپولیس شهرت پیدا کرده اند و این روزها به عنوان رفقای صمیمی در میان پرسپولیسی ها شناخته می شوند اما به تازگی یک بازیکن جدید به حلقه آنها اضافه شده است.

پرسپولیسی ها خیلی زود با بازیکن جدید تیم، سروش رفیعی ارتباط برقرار کردند به خصوص مسلمان و طارمی که حسابی با سروش صمیمی شدند.

مسلمان که برخی تصور می کردند به دلیل تغییر نقش محوری اش در پرسپولیس با حضور سروش رابطه صمیمانه ای با این بازیکن برقرار نکند، با ستاره شیرازی صمیمی شده که البته طارمی نقش پر رنگی در صمیمی شدن ارتباط مسلمان و رفیعی داشته است. مهاجم بوشهری از مدت ها پیش به واسطه حضور در اردوهای تیم ملی، با رفیعی رفاقت داشته است.

در یک هفته اخیر این سه بازیکن در تمرین و همین طور اردوی پرسپولیس بیش از همه بازیکنان با هم در ارتباط بودند و حالا که پرسپولیس برای دیدار حساس مقابل فولاد خوزستان در اهواز حضور دارد، این سه بازیکن به بهانه این دیدار با هم جلسه برگزار کردند.

شب گذشته و پس از صرف شام طارمی، مسلمان و رفیعی برای دقایق قابل توجهی درباره دیدار مقابل فولاد و برنامه های هجومی پرسپولیس در این دیدار به صحبت پرداختند.

در این میان سروش اعتقاد داشت پرسپولیس می تواند حتی از اهواز با 3 امتیاز بازگردد در شرایطی که مسلمان می گفت با توجه به شکست تراکتور پرسپولیس می تواند با کسب 3 امتیاز در اهواز و پس از آن پیروزی مقابل گسترش در تهران و موفقیت در دیدار هفته نوزدهم مقابل صبا، راه خود را برای افزودن فاصله اش با تراکتور در صدر جدول هموار سازد.

طارمی نیز خطاب به سروش و محسن گفت از هر پاس کلیدی که در دیدار مقابل فولاد برایش ارسال کنند بهترین استفاده را خواهد کرد.

 

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه