همراه ما باشید

علی پروین : من هم با کی‌روش و برانکو حرف زدم و گفتم که مشکلات را خودتان حل کنید به گزارش پیروزی دیلی؛ علی پروین در حاشیه برگزاری نخستین جلسه شورای عالی فوتبال البرز که با حضور جمعی از فوتبالیست‌ها و پیشکسوتان فوتبال البرز برگزار شد اظهار داشت: برگزاری این جلسات که پیشکسوتان فوتبال نیز در آن حضور دارند کار بسیار باارزشی است و من با کمال میل و با دعوت فوتبال‌دوستان و پیشکسوتان فوتبال البرز در این برنامه شرکت کردم.

پروین:هم برانکو حق دارد و هم کی روش

پروین:هم برانکو حق دارد  و  هم کی روش

پیروزی نیوز - پروین:هم برانکو حق دارد و هم کی روش

وی افزود: هر جا که اسم فوتبال باشد علاقه دارم که حضور داشته باشم و در مورد البرز نیز بسیار علاقمندم که یک تیم فوتبال لیگ برتری داشته باشد. پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد تیم اکسین نماینده البرز در لیگ دسته یک، بیان کرد: آرزو می‌کنم که تیم اکسین که در حال حاضر یحیی گل‌محمدی سرمربی آن است به لیگ برتر صعود کند.
پروین در مورد تیم پرسپولیس و نتایج خوب این تیم در حال حاضر گفت: قبل از اینکه مسابقات لیگ شروع شود در مصاحبه‌های خود اعلام کردم که در پرسپولیس تیم خوبی بسته شده است و من فکر می‌کنم که این تیم قهرمان شود و از ابتدا نیز معتقد به قهرمانی تیم بودم و معتقدم که تیم با این ظرفیتی که با کادر فنی و بازیکنان خود دارد و کمک‌های آقای طاهری به راحتی قهرمان می‌شود.
وی در مورد مسائل پیش آمده بین برانکو و کی‌روش و وجود اختلاف بین این دو مربی گفت: هم برانکو و هم کی‌روش راست می‌گویند و من هم با کی‌روش و برانکو حرف زدم و گفتم که بنشینید و مشکلات را خودتان حل کنید و این مسئله را به رسانه‌ها نکشانید و امیدوارم که این موضوع با پا درمیانی فدراسیون فوتبال حل شود. پروین با بیان اینکه حق با هر دو نفر است، افزود: به نظر من تعطیلی‌ها باید مقداری کم شود و اگر بازی‌های آسیایی شروع شود کار مشکل‌تر می‌شود. پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد بازیکنان خوب پرسپولیس و تاثیرگذار در کسب نتایج خوب این تیم تصریح کرد: طارمی، مسلمان و احمدزاده بازیکنان خوبی هستند و به نوعی همه بازیکنان خوب و آماده هستند.
پروین در مورد نتایج تیم استقلال و نظر خود در مورد سرمربی این تیم علیرضا منصوریان گفت: منصوریان تیم استقلال را جوان کرده و تیم استقلال قطعا بهتر می‌شود و لازم است که هواداران کمی صبور باشند و من فکر می‌کنم که با حمایت هواداران بتواند نتایج خوبی کسب کند و صددرصد موافقم که برای کسب نتایج بهتر به منصوریان وقت داده و از این مربی حمایت کنند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه