همراه ما باشید

در بازی السد استقلال طبق گزارش خبرنگاران و گزارشگر بازی ۸۰ هزار نفر بدور از رنگ و تعصب! -بدون در نظر گرفتن شعارهای تند ۲۰ تا ۲۵ هزارنفر آبی برعلیه برانکو و پرسپولیس- به ورزشگاه آزادی آمدند.

استقلال- اسد به رنگ ملی سرخآبی و دربی به رنگ سرخ و آبی

استقلال- اسد به رنگ ملی سرخآبی و دربی به رنگ سرخ و آبی

پیروزی نیوز - استقلال- اسد به رنگ ملی سرخآبی و دربی به رنگ سرخ و آبی

- تا ساعت ۶ صبح امروز ۲۴ بهمن ماه ۱۳۹۵ بر اساس اطلاعات سایت فروش اینترنتی بلیط دربی پایتخت هنوز تعداد ۱۲۰۰ بلیط بابت صندلی های اختصاص یافته به آبی ها باقی مانده بود! البته خرید این تعداد نیز بخاطر قلت و کندی هواداران استقلال حدود ۲ ساعت بطول انجامیده و بلیط فروشی دربی ۸۴ با اعلام رسمی آقای فتاحی ریاست سازمان لیگ در مصاحبه با صبح و ورزش رادیو ورزش بعد ساعت ۸ صبح به اتمام رسید. این موضوع نشان میدهد هوداران تیم اساتید فتوشاپ و ریاضی در مسابقه ای به مراتب مهم تر از بازی السد و بزرگترین هماورد بین سرخآبی ها از پرکردن نیمی از ورزشگاه آزادی هم عاجز و در مشقت نشان میدهند. درحالی که تمامی بلیط های سهم هواداران سرخ به سرعتی باورنکردنی تا ساعات ابتدایی شب قبل فروش رفته بود.

- تعداد صندلی های ورزشگاه آزادی بصورت رسمی ۷۸ و ۱۱۶ صندلی طبق خبر تسنیم اعلام شده است

- در بازی پرسپولیس و تراکتورسازی در آزادی یکشنبه هفته گذشته ۹۰٪ سهم هواداران ارتش سرخ آسیا یعنی حدود ۷۰ هزار صندلی کاملا اشغال شد تا جایی که در طبقات پایین و بالای ورزشگاه در سمت پرسپولیسی ها حدود ۵ هزار نفر ایستاده یا نشسته روی پله ها با فشردگی بازی را از نزدیک تماشا کردند.

- طی روزهای گذشته آبی ها و حامیان کی روش در توهمی خاص خودشان تلاش کردند تا تمامی تماشاگران بازی با السد قطر را به نفع خود مصادره کنند تا آنجا که سرمربی این تیم در کنفرانس خبری بعد بازی با تشکر از ۱۰۰ هزار! هوادار استقلال که حضور داشتند و ۲۰ هزار هواداری که از پشت در مجبور به بازگشت به منازل شدند! تلویحا تماشاگران استقلال را ۱۲۰ هزار نفر تصور کرد.

اینها شاید برای اساتید ریاضی ۶ تایی مفهوم مبهمی داشته باشد! لیکن با زبان ساده از تجمیع موارد فوق الاشاره یک نتیجه حاصل میشود که حدود ۴۰ هزار تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی در روز پلی آف آسیایی بین استقلال السد یا حامیان پرسپولیس بودند و یا در اقلیتی اندک برای تماشای مجانی بازی ژاوی آمده بودند. لذا به کیروش و شرکائ استقلالی خود توصیه میکنیم زیاد شاد نشوند چرا که در صورت عدم دعوت ۹ بازیکن پرسپولیس به دلایل غیر فنی و به بهانه چاقی بازیکنان ، میتواند به عدم حضور هواداران پرسپولیس و محروم شدن تیم ملی از این پتانسیل بالای ۸۰ هزارنفری در بازی فروردین با چین منجر شود. عشق است ارتش سرخ آسیا

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه