همراه ما باشید

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را در خصوص دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز اعلام کرد.

اعلام رای تخلفات دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز; کامیابی‌نیا دیدار با نفت را هم از دست داد

اعلام رای تخلفات دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز; کامیابی‌نیا دیدار با نفت را هم از دست داد

پیروزی نیوز - اعلام رای تخلفات دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز; کامیابی‌نیا دیدار با نفت را هم از دست داد

به گزارش سایت پیروزی دیلی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز تخلفاتی رخ داده که پس از بررسی از سوی کمیته انضباطی این کمیته رای خود رابه شرح زیر صادر کرد: 
 1-تیم پرسپولیس به دلیل فحاشی تماشاگران به تیم ، مربی و بازیکن حریف که مستند به بند 3 ماده 79 آیین نامه انضباطی می‌باشد، به پرداخت100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. 
 2-تیم پرسپولیس به دلیل پرتاب نارنجک و سنگ توسط تماشاگران به داخل زمین مسابقه به استناد بند1 ماده 79 آیین‌نامه انضباطی باید مبلغ 50میلیون ریال پرداخت نماید. 
 3-کمال کامیابی‌نیا، بازیکن تیم پرسپولیس به خاطر اهانت به داور مسابقه و لگد زدن به تابلوی تبلیغاتی بعد از اخراج که مستند به ماده 66 آیین نامه انضباطی است، به یک جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ 50میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. 
 4-علیرضا پژمان، کمک مربی تیم تراکتور سازی تبریز به دلیل اهانت به داور مسابقه که منطبق با مفاد ماده 66 آیین‌نامه انضباطی است به یک جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ 50میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است. آرای صادره قطعی است.
با این حکم کامیابی‌نیا علاوه بر بازی روز پنجشنبه هفته جاری با سپاهان، دیدار آینده پرسپولیس با نفت تهران را هم از دست داد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه