همراه ما باشید

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: با توجه به شرایطی که در دربی برای پرسپولیس به وجود آمد، این تیم یک بازی سخت مقابل تیم ما دارد.

ویسی: از نتایجی که تیمم کسب کرده ناراضی هستم

ویسی: از نتایجی که تیمم کسب کرده ناراضی هستم

پیروزی نیوز - ویسی: از نتایجی که تیمم کسب کرده ناراضی هستم

به گزارش پیروزی‌دیلی، عبدالله ویسی پیش از دیدار تیمش مقابل تیم فوتبال پرسپولیس، در نشست خبری اظهار داشت: با توجه به شرایطی که در دربی برای پرسپولیس به وجود آمد، این تیم یک بازی سخت مقابل تیم ما دارد. این دیدار برای ما خیلی مهم است. مقابل پرسپولیس محکوم به برد هستیم. ما می‌خواهیم اوضاع خود را در جدول رقابت‌ها بهبود ببخشیم و قصد داریم با شکست پرسپولیس این کار را انجام دهیم و دل هواداران سپاهان را شاد کنیم.


وی در پاسخ به این سؤال که آیا فکر نمی‌کند جوانگرایی او در سپاهان جواب نداده، تصریح کرد: فلسفه کاری من این بوده که این فصل سپاهان را جوان کنم و این کار را هم طبق سیاست‌های باشگاه انجام دادم. میانگین سنی تیم را از 31 سال به 24 سال رساندیم. به هر حال وقتی چنین کارهایی انجام می‌شود طبیعی است که باید تاوان آن را بدهیم. بارها هم گفته‌ام و حرف زدنم در این مورد تکرار مکررات است. پرسپولیس دو فصل پیش دوازدهم جدول شد،اما دیدید از نیم‌فصل دوم سال گذشته این تیم راه افتاد و الان به تیمی تبدیل شده که هیچ تیمی جلودارش نیست.


سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: تیم ما هم در صورتی که مورد حمایت قرار بگیرد، آینده روشنی خواهد داشت. شاید خیلی از هواداران نمی‌دانند بین من و هیئت مدیره باشگاه چه صحبت‌هایی مطرح شده و چه برنامه‌هایی در دستور کار قرار داشته است اما آنها که باید بدانند، می‌دانند و از این رو این فرصت را در اختیار ما قرار خواهند داد. من از نتایجی که تیمم کسب کرده ناراضی هستم و اعتقاد دارم باید خیلی بهتر از این‌ها نتیجه بگیریم.


ویسی با اشاره به اینکه پرسپولیس پس از شکست در دربی 84 حریف بسیار خطرناکی است، گفت: همیشه بازی با پرسپولیس و استقلال بعد از دربی سخت است، فرقی هم نمی‌کند برنده یا بازنده شده باشند. البته بازنده این بازی یعنی پرسپولیس در حال حاضر تیم بسیار خطرناکی است. آنها باخت بدی داشتند و می‌خواهند آن را جبران کنند. شاید آنها 3، 4 بازیکن اصلی خود را نداشته باشند، بازیکنی مثل سید جلال حسینی، خودش یک تیم است و بارها توانایی‌اش را در تیم ملی و پرسپولیس نشان داده اما اینکه تیمی در هر بازی تعدادی از مهره‌های اصلی خود را به دلایل مختلف در اختیار نداشته باشد، طبیعی است. بارها این اتفاق برای ما افتاده و حالا حریف ما با این شرایط مواجه شده است اما مطمئن باشید پرسپولیس به اندازه‌ای بازیکن دارد که جای نداشته‌های خود را پر کند.


وی در واکنش به سؤال خبرنگاری در مورد اینکه آیا او اخیراً در یکی از مصاحبه‌های خود گفته با 9 ملی‌پوش قهرمان شدن هنر نیست، خاطرنشان کرد: نه، اصلاً من چنین حرفی نزدم و قصد توهین به همکار خوبم برانکو را نداشتم. متأسفانه برخی از خبرنگاران حرف‌ها را تحریف می‌کنند. انتظار من از شما دوستان این است که صحبت‌هایم را همان‌طور که نقل می‌کنم روی کاغذ بیاورید. مثلاً من هفته پیش گفتم یک‌سری‌ها سوادشان نمی‌رسد آن کار را انجام دهند اما برخی نوشتند من گفته‌ام آنها شعور این کار را ندارند! این دو جمله خیلی با هم فرق می‌کنند.


سرمربی تیم فوتبال سپاهان تأکید کرد: هر مربی فلسفه کاری خودش را دارد. امیر قلعه‌نویی همیشه می‌گوید از کار کردن با جوان‌ها لذت می‌برد اما کار کردن با بازیکنان کم سن و سال تاوان هم دارد. من در مورد صحبت‌هایی که عنوان می‌کنید، این حرف را زدم که هر مربی اگر در کنار بازیکنان جوانش 5 ملی‌پوش هم داشته باشد خیلی راحت‌تر کارش را پیش می‌برد اما اگر این 5 ملی‌پوش 10 ملی‌پوش شوند به مراتب کار راحت‌تر می‌شود. من با گفتن این جملات قصد بی‌احترامی به هیچ فردی را نداشتم و همیشه به همه همکارانم احترام گذاشته‌ام.


ویسی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه او از نظر روحی روانی در شرایط مناسبی قرار ندارد و به نظر می‌آید از یک‌سری دست‌های پشت پرده در تیمش عذاب می‌کشد، گفت: باور کنید من در 6 ماه اخیر فقط یک بار زن و بچه‌ام را دیده‌ام و کارم در سپاهان بسیار سخت شده است. به معنای واقعی روزهای سختی را اینجا سپری می‌کنم اما امیدوارم به زودی شرایطی پیش بیاید تا از ته دل بخندم. در مورد دست‌های پشت پرده من هم مثل شما یک‌سری چیزها شنیده‌ام. این حرف‌ها وجود دارد اما من سعی می‌کنم بدون توجه به آنها کارم را انجام دهم.


وی افزود: اگر در بازی‌های خود از موقعیت‌ها استفاده کرده و پیروز شویم، دیگر هیچ‌کس نمی‌تواند مانع نتیجه‌گیری ما شود اما به طور کلی می‌گویم تیم ما از داوری خیلی آسیب دیده است. در همین بازی قبل بازیکن حریف باید اخراج می‌شد و یکی از گل‌های آنها ایراد داشت. در بازی با پیکان، استقلال خوزستان، نفت آبادان، پدیده و در همه بازی‌ها داوران اشتباهات تأثیرگذار علیه تیم ما داشتند و شاید تنها در بازی با نفت تهران بود که اشتباه داوری علیه ما نبود. باز هم تأکید می‌کنم اگر از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم و بازی را ببریم هیچ مانعی نمی‌تواند باعث شود که نتیجه نگیریم.


سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره اینکه مخالف جذب سرور جباروف بود، گفت: در مورد جباروف یک سوءتفاهم بین من و باشگاه به وجود آمد و همین‌جا اعلام می‌کنم در این زمینه اشتباه از من بود. جباروف واقعاً بازیکن بزرگی است و یکی از بهترین پاسورهایی است که تا حالا دیده‌ام. او کارش را به بهترین شکل انجام می‌دهد و امیدوارم فردا بتواند به ما خیلی کمک کند.


ویسی در واکنش به اظهارات بیژن ذوالفقارنسب در یکی از برنامه‌های تلویزیونی مبنی بر اینکه محرم نویدکیا در ناکامی سپاهان در زمان حسین فرکی نقش مهمی ایفا کرد، تصریح کرد: من وارد این بحث‌ها نمی‌شوم. خیلی صحبت‌ها اطراف تیم ما می‌شود اما من چیزی ندیدم که بخواهم عنوان کنم، هر چند که اعتقاد دارم کرانچار، فرکی، استیماچ و ... مربیان بدی نبودند که نتوانستند در سپاهان نتیجه بگیرند و هواداران شعار «حیاکن، رها کن» علیه‌شان سر دادند. به هر حال یک چیزی هست که آنها و من نتوانستیم با وجود کارنامه خوبی که داشتیم، نتیجه لازم را بگیریم. اعتقاد من این است که مردم اصفهان باید صبرشان را بالا ببرند و از تیم حمایت کنند تا ان‌شاءالله شاهد شعارهای بچگانه در ورزشگاه نباشیم.

وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا فردی که او خواستار شناسایی‌اش شده بود، پیدا شد و باز هم این فرد در بازی‌های سپاهان به ورزشگاه خواهد آمد یا خیر اظهار داشت: بله، آن فرد شناسایی شد اما اینکه به ورزشگاه بیاید یا نیاید را نمی‌دانم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به نتایج پپ گواردیولا در منچسترسیتی خاطرنشان کرد: هر مربی به هر تیمی که می‌رود قرار نیست حتماً آنجا نتیجه بگیرد. گواردیولا در بارسلونا عالی نتیجه گرفت، اما در بایرن مونیخ نتوانست افتخارات خود را تکرار کند و الان هم در منچسترسیتی اوضاع تیمش خیلی خوب نیست و با صدر جدول فاصله دارد. این دلیل نمی‌شود که او به یک‌باره کنار گذاشته شده و خانه‌نشین شود. اگر قرار باشد عملکرد یک مربی را آنالیز کنیم باید سابقه و کارنامه مربیگری او بررسی شود. باید فلسفه کارش را ببینیم و متوجه شویم توانایی‌اش چقدر است، نه اینکه بعد از یک پیروزی، تیم او را قهرمان و بعد از باخت تیمش را در حال سقوط ببینیم.

ویسی در واکنش به سؤال یکی از خبرنگاران درباره اظهارنظر کارلوس کی‌روش در مورد اضافه وزن بازیکنان پرسپولیس گفت:  این اظهارنظرها خوب نیست. من نمی‌خواهم وارد این قضیه شوم، اما بهتر است همکاران ما به همدیگر احترام بگذارند. کی‌روش مربی بزرگی است و من کار او را خیلی قبول دارم اما اینطور صحبت کردن در مورد یک تیم و همکار فقط باعث می‌شود دیگران بخندند و کار خوبی نیست.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پایان، در خصوص اینکه گفته می‌شود تاکتیک مدنظر او در استقلال خوزستان، زدن یک گل در هر بازی و در ادامه بازی بسته بود که این روش در سپاهان جواب نداده، خاطرنشان کرد: اینطور نیست. ما سال گذشته در استقلال خوزستان دفاعی بازی نمی‌کردیم بلکه تیم خیلی باکیفیتی داشتیم و بردهای پرگل زیادی را به‌دست آوردیم. در سپاهان هم همین‌طور بوده و ما در چند بازی با نتایج خوبی پیروز شدیم اما بعضی وقت‌ها اتفاقاتی رخ می‌دهد که به نفع‌تان نیست. بارسلونا مقابل پاری‌سن‌ژرمن هیچ حرفی برای گفتن نداشت و حتی نتوانست یک گل بزند. دلیلش این بود که روز بارسلونا نبود و شاید سال جاری هم سال ما نیست

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه