همراه ما باشید

بازیکن تیم ملی فوتبال قطر گفت: می‌دانیم بازی سختی با ایران داریم اما برای صعود به جام‌جهانی نیازمند پیروزی هستیم.

کسولا: می‌دانیم بازی با ایران سخت است/ باید پیروز شویم

کسولا: می‌دانیم بازی با ایران سخت است/ باید پیروز شویم

پیروزی نیوز - کسولا: می‌دانیم بازی با ایران سخت است/ باید پیروز شویم

به گزارش سایت پیروزی دیلی و به نقل از روزنامه الشرق قطر، محمد کسولا، مدافع 30 ساله تیم ملی فوتبال قطر که اصالت غنایی دارد درباره بازی با ایران گفت: این بازی مهمی برای صعود ما به جام جهانی 2018 روسیه است و بازیکنان قطر تمام تلاش خود را می‌کنند تا به پیروزی رسند. 

 کسولا ادامه داد: بازی با توجه به قدرتمندی ایران سخت است و این را به خوبی می‌دانیم. ایران صدرنشین گروه A است اما هدف قطر در این دیدار پیروزی و کسب هر 3 امتیاز خواهد بود. باید تاکید کنم هنوز هم شانس صعود برای قطر وجود دارد و ما قصد داریم دور برگشت بازی‌های انتخابی جام جهانی را با قدرت آغاز کنیم و این روند را تا پایان ادامه دهیم.

 مدافع تیم ملی قطر در خاتمه اظهار داشت: هر چند ایران تیم قدرتمندی است اما قطر هم به توانمندی بازیکنان خود برای رسیدن به پیروزی اطمینان دارد. کمک و حمایت هواداران در این بازی می‌تواند نقش مهمی در روحیه بازیکنان تیم ملی قطر برای کسب دومین پیروزی در دیدارهای انتخابی جام‌جهانی 2018 روسیه داشته باشد. 

 تیم‌های ملی فوتبال قطر و ایران ساعت 20:30 دقیقه پنجشنبه هفته جاری در ورزشگاه السد دوحه در چارچوب دور برگشت گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به مصاف هم می‌روند. در این گروه ایران با 11 امتیاز صدرنشین است و قطر 4 امتیازی رتبه پنجم جدول رده‌بندی را در اختیار دارد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه