همراه ما باشید

  چپ پای سابق محبوب پرسپولیس معتقد است اگر شاگردان برانکو مغرور نشوند قهرمانی دور از دسترس نیست.

شاهرودی: حیف که برگردان طارمی گل نشد

شاهرودی: حیف که برگردان طارمی گل نشد

پیروزی نیوز - شاهرودی: حیف که برگردان طارمی گل نشد

به گزارش پیروزی دیلی؛ رضا شاهرودی در خصوص عملکرد پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان گفت: پرسپولیس خوب بازی کرد و وقتی سوت آغاز بازی زده شد، فولادی‌ها از پرسپولیس ترسیده بودند. به نظرم اگر بچه‌ها دقت می‌کردند، تعداد گل‌های بیشتری به فولاد می‌زدند، فقط حیف که برگردان طارمی گل نشد

وی در پاسخ به این سوال که آیا می‌شود از حالا پرسپولیس را مدعی قهرمانی دانست، گفت: «همین روند را ادامه بدهند قهرمانی دور از دسترس نیست، به شرطی که بازیکنان را غرور نگیرد.»

شاهرودی در خصوص عملکرد سروش رفیعی تأکید کرد: «او خوب بازی کرد و از نظر فنی پتانسیل بسیار بالایی دارد. به نظرم یکی، دو بازی دیگر باید به او فرصت داد تا بتواند در آینده خط هافبک پرسپولیس را راه بیندازد.»

وی در خصوص اختلافاتی که این روزها بین کی‌روش و برانکو به وجود آمده است، گفت: «من در این مرحله حق را به برانکو می‌دهم، چون بازی در امارات برای تیم ملی لغو شده بود. پرسپولیس هم باید در آسیا شرکت کند و در هر صورت بازیکنانش را باید در اختیار داشته باشد، من فکر می‌کنم کی‌روش این‌روزها هر کاری دلش بخواهد می‌کند، باید در این مرحله حق را به برانکو داد.

از سوی دیگر قبول دارم کی‌روش برای تیم ملی تلاش می‌کند و مربی بسیار بزرگی است اما شرایط هم نباید این‌گونه باشد که هر چه او می‌گوید بپذیرند.»

 

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه