همراه ما باشید

هافبک پرسپولیس گفت: یک هفته گریه کردم تا مادرم لباس پرسپولیس را برایم بخرد.

کامیابی نیا:قید 500 میلیون را زدم تا بازیکن پرسپولیس شوم

کامیابی نیا:قید 500 میلیون را زدم تا بازیکن پرسپولیس شوم

پیروزی نیوز - کامیابی نیا:قید 500 میلیون را زدم تا بازیکن پرسپولیس شوم

به گزارش پیروزی دیلی؛ کمال کامیابی نیا در گفت و گویی درباره شروع فوتبال خود اظهار داشت: من از 18 سالگی راهی کرمان شدم و دو سال در شهر غریب بازی کردم. در سال 80 قراردادی 5 ساله با پاس تهران امضا کردم و از نونهالان تا امیدها در پاس تهران بودم.

وی درباره دوران حضور در نفت بیان داشت: وقتی به پرسپولیس آمدم می گفتند کمال در نفت تک و توک بازی می کرد ولی من در دوران بازی در نفت در تمام بازیها حضور داشتم. البته یک سری اتفاقات سبب شد که من در جام باشگاهها بازی نکنم چون مرا در فوروارد چپ و راست استفاده می کردند و من می گفتم در این نقاط بازی نمی کنم چون پست من نبود.


هافبک پرسپولیس در ارتباط با پیوستن به پرسپولیس و میزان علاقه خود به این تیم تصریح کرد: اسکوچیچ با مبلغی 500 میلیون گران تر از پرسپولیس برای فولاد مرا می خواست. اما من به پرسپولیس آمدم. این که بخواهم بگویم که از کودکی طرفدار پرسپولیس بوده ام دروغ است اما در کودکی جایی بزرگ شدم که با محل تمرین پرسپولیس دو ایستگاه فاصله داشت. صد در صد پرسپولیسی بودم و این تیم را تشویق می کردم.


وی افزود: نزدیک خانه مان شنبه بازار بود و یک هفته گریه می کردم تا مادرم لباس آیوای پرسپولیس را برایم بخرد اما اوضاع مالی خانواده مان خیلی خوب نبود و نشد این پیراهن را برای من بخرند. اما سرانجام با بچه ها پولهایمان را روی هم گذاشتیم. یک دست از همان لباس ها خریدیم و یک تیم تشکیل دادیم.


کامیابی نیا در این باره که با کدام نفرات تیم صمیمی است بیان داشت: من با اکثر نفرات خوبم ولی با محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده صمیمی هستیم. چون فرشاد مجرد است خانمم می گوید فرشاد را هم با خودتان بیرون ببرید چون خدنگ است،یعنی کارهایمان را انجام می دهد. به هر حال احمدزاده شماره دهی است که نه گل می زند و نه پاس گل می دهد. من و فرشاد و محسن هم اتاقی بودیم اما با آمدن مهدی طارمی محسن ما را رها کرد و هم اتاقی طارمی شد.


وی درباره بیرانوند گفت: ما بیرانوند را حسین تهی صدا می کنیم!


هافبک پرسپولیس درباره تلخ ترین خاطره خود بیان داشت: بدترین روز زندگی ام فوت هادی نوروزی بود. تمام تیم یکی دو ماه دپرس بودند. تا حالا برایم چنین اتفاقی نیفتاده بود که یک بچه آرام و خوب را که هر روز می دیدیم ناگهان شاهد مرگش باشیم.


وی درباره جالب ترین خاطرات خود از هم تیمی های خود اذعان داشت: از دست علی علیپور می خندیم. او از دقیقه 70 فشار را رد می کند و به حالت سکته می رسد. قیافه اش سبب می شود که کلا به او بخندیم.


بیرانوند یک کت و شلوار دارد که در رستوران و عزا آن را به تن می کند. اگر بخواهد کلاس بگذارد فقط شلوارش را به تن می کند. ضمن این که هر وقت جان بچه اش را قسم بخورد یعنی 100 درصد دروغ می گوید! محسن هم شاید در بیرون خیلی شر باشد ، اما در بین خودمان این طور نیست.


کامیابی نیا اضافه کرد: فرشاد و محسن ادای برانکو را خیلی خوب در می آورند. البته ایگور این را می داند و به برانکو گفته است. ولی فرشاد پسر برانکو است و برانکو چیزی به او نمی گوید.


هافبک پرسپولیس ادامه داد: ایگور پانادیچ مربی دروازه بانان تیممان خیلی آدم باحالی است. در این میان علیپور با او انگلیسی صحبت می کند و رابط ماست. الان دهه 80 -70 ها انگلیسی بلندند اما زمانی که ما مدرسه می رفتیم کتاب انگلیسی نبود.


وی درباره جناح راست پرسپولیس خاطرنشان کرد: حسین ماهینی که بهترین دفاع راست ایران است؛ البته با اختلاف بالا نسبت به رامین رضاییان.


کامیابی نیا درباره ظاهر خود گفت: رنگ جدید موهایم توسط آرایشگر مرتضی پورعلی گنجی پیشنهاد شد.


وی در ارتباط با تیم های محبوب خود تصریح کرد: رم و منچستر و رئال را خیلی دوست دارم اما رم و تیم ملی ایتالیا را بیشتر از سایرین دوست دارم.


کامیابی نیا در این باره که در خانه او رییس است یا همسرش گفت: من خیلی آدم منطقی هستم و در خانه حرف من است اما اگر همسرم حرفش درست باشد قبول می کنم.


وی درباره فعالیت های خود در صفحات احتماعی اذعان داشت: من مثل محسن و فرشاد در اینستناگرام فعال نیستم. طرفداران پرسپولیس با همه دنیا فرق دارند و مهدی طارمی چون بیشتر گل می زند بیشتر در اینستاگرام مورد توجه است. من هم می توانم در موقع حمله اضافه شوم اما برانکو به من وظایف دفاعی داده است.


کامیابی نیا در خاتمه در ارتباط با محمود خوردبین سرپرست تیم بیان داشت: خوردبین استاد مصاحبه کردن و تکذیب آن است. مثلا می گفت رامین به درد تیم نمی خورد اما فردای آن روز می گفت رامین به درد تیم می خورد!

 

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه