همراه ما باشید

سه‌شنبه ۳۱ مرداد جاری پرسپولیس بازی رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر الاهلی عربستان را ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه سلطان قابوس برگزار می‌‌کند.

بیرانوند: سرمان را جلوی توپ می‌گذاریم که الاهلی گل نزند!

بیرانوند: سرمان را جلوی توپ می‌گذاریم که الاهلی گل نزند!

پیروزی نیوز - بیرانوند: سرمان را جلوی توپ می‌گذاریم که الاهلی گل نزند!

 بر همین اساس اعضای تیم پرسپولیس دیروز به فرودگاه امام خمینی(ره) رفته و به عمان سفر کردند. قبل از پرواز روز گذشته سرخپوشان با علیرضا بیرانوند دروازه‌بان و محمد انصاری و شجاع خلیل‌زاده دو مدافع پرسپولیس دقایقی گپ زدیم. 

* ان‌شا‌ءا... برای برد به عمان می‌روید دیگر؟ 

بیرانوند: صددرصد، کاش فقط در استادیوم آزادی و جلوی هواداران پرسپولیس بازی می‌کردیم، با این حال شک نکنید که برای برد به زمین بازی می‌رویم تا بار خودمان را در بازی رفت ببندیم.

 * الاهلی در آخرین بازی خود در لیگ عربستان ۴ گل به الفتح زد؛ نظری ندارید؟

 انصاری: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. الاهلی تیم خطرناکی است اما ما هم با انگیزه فراوان به زمین می‌رویم تا دست پر به تهران برگردیم. بازی در لیگ عربستان با لیگ قهرمانان آسیا فرق می‌کند.

 * بسیاری از کارشناسان معتقدند عمرالسوما مهاجم سوریه‌ای الاهلی فوق‌العاده خطرناک است؛ برای مهار او چه برنامه‌ای دارید؟ 

خلیل‌زاده: عمرالسوما؟! اما آنها باید به فکر مهار طارمی، منشا و علیپور باشند. مهاجمان پرسپولیس به مراتب خطرناک‌تر از مهاجمان الاهلی هستند. 

* علیرضا بیرانوند چنین نظری دارد؟ 

بیرانوند: شک نکنید! ما مهاجمان خطرناک‌تری داریم البته حریف هم تیم خوبی است و به عنوان تیم اول گروهش بالا آمد ولی سرمان را جلوی توپ می‌گذاریم که الاهلی گل نزند. 

* فکر می‌کنید چه کسی گلزن بازی با الاهلی باشد؟ 

محمد انصاری: شاید همین وحید امیری خودمان! اما فرقی نمی‌کند هر کس که برای پرسپولیس گل بزند خوشحال می‌شویم. موفقیت تیمی در اولویت است. 

* پرسپولیس اگر گل نخورد شانس زیادی برای گلزنی و صعود خواهد داشت؛ قبول دارید؟

 خلیل‌زاده: به قول علیرضا بیرانوند با تمام وجود بازی می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم الاهلی گل بزند البته گل نخوردن فقط به ما ۳ نفر بستگی ندارد و ان‌شاءا... به کمک همه بچه‌ها دروازه پرسپولیس را بسته نگه می‌داریم. 

انصاری: من هم همین نظر را دارم. گل نخوردن یک تیم بستگی به تلاش و زحمت همه بازیکنان آن تیم دارد. ما در فصل گذشته و فصل جاری هم با کمک بقیه بچه‌ها آمار کمترین گل خورده را به جای گذاشتیم. 

* وضعیت روحی بچه‌ها بعد از اتفاقات بازی با سیاه‌جامگان خوب است؟

 بیرانوند: ما می‌خواهیم به آسیا برویم. قبلاً هم گفتم ما تیم ب ایران هستیم. تنها نماینده آسیا که متأسفانه خیلی‌ها چشم دیدن آن را ندارند و برای پرسپولیس حاشیه‌سازی می‌کنند. با این حال ما با تمام وجود و برای موفقیت پرسپولیس به عمان می‌رویم که ببریم و دل هواداران را شاد کنیم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه